کد مطلب: 

10378

انتقام اینترنتی غیراخلاقی دختر 18 ساله

انتقام اینترنتی غیراخلاقی دختر 18 ساله

دختر هجده ساله که برای انتقام از دوستش، تصاویر خصوصی و شماره تماس او را در سایت‌های غیراخلاقی، همسریابی و دوست‌یابی درج کرده و او را به دردسر انداخته بود، از سوی پلیس فتای استان خراسان‌رضوی دستگیر شد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از جام جم، سرهنگ محسن عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ما گفت: هفته گذشته دختر جوانی پس از حضور در پلیس فتا با ارائه شکایتی عنوان کرد، فردی عکس های خصوصی و مشخصات او را در سایت های دوست یابی و همسریابی قرار داده و با راه اندازی چند سایت غیراخلاقی، مشخصات وی را در آنجا درج کرده و با این کار آبروی او و خانواده اش را به خطر انداخته است.

 

وی افزود: با تشکیل پرونده، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری این مزاحم اینترنتی آغاز شد تا این که دو روز پیش ماموران فتا ردپای مجرم اینترنتی را که یک دختر هجده ساله بود، در یکی از محله های مشهد شناسایی و او را دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی یادآور شد: متهم پس از انتقال به پلیس فتا با اظهارات ضد و نقیض مدعی شد به اشتباه دستگیر شده است، اما پس از مواجهه حضوری با شاکی معلوم شد آنها با هم دوست بوده و مدتی است بنابه دلایلی با هم اختلاف پیدا کرده اند.

 

اعتراف دختر جوان

عرفانی خاطرنشان کرد: به این ترتیب متهم به جرمش اعتراف و عنوان کرد، من و شاکی با هم دوست بودیم تا این که میان ما اختلاف هایی به وجود آمد و دوستی مان به دشمنی بدل شد. من هم برای انتقامگیری، با راه اندازی سایت های غیراخلاقی به نام دوست سابقم و قرار دادن تصاویر و مشخصات وی در سایت های همسریابی و دوست یابی، او را به دردسر انداختم. بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از او ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-31 08:51

افزودن دیدگاه جدید