کد مطلب: 

10373

بیشترین کلمات و اصطلاحاتی که در گوگل جستجو شده‎اند

گوگل سرویسی ارائه می کند که به کمک آن می توانید بفهمید کاربران اینترنتی چه کلمات و اصطلاحاتی را بیش از همه جستجو می کنند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از بولتن نیوز، به کمک این سرویس اطلاعات مفید و ارزشمندی بدست آید. به خصوص اگر دارای یک وی سایت اینترنتی یا یک وبلاگ هستید و می خواهید مطالبی در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید که بیشترین بازدید کننده را داشته باشد. همچنین برای بازاریابانی که می خواهند محصول خود را در اینترنت به فروش برسانند ابزار مناسبی است.

 

در این مطلب ضمن معرفی این سرویس کمی هم درباره نحوه استفاده از آن اطلاعاتی ارائه می دهیم به امید اینکه مورد توجه شما قرار گیرد.

 

برای شروع اینجا کلیک کنید.

 

googleins1.JPG

 

مشاهده خواهید کرد که صفحه ای مانند بالا در برابر شما گشوده خواهد شد.

 
فیلتر ها

یکی از ابزار های ارزشمندی که در این سرویس گوگل ارائه می شود فیلتر آن است به کمک این فیلتر می توانید ببینید از کدام کشور یا منطقه چه کلماتی بیش از همه جستجو شده اند. این اطلاعات از سال ۲۰۰۴ میلادی تا کنون در اختیار است البته می توانید بازه زمانی خود را تغییر دهید و حتی می توانید آمار کلمات و عباراتی را که از یک هفته پیش جستجو شده اند را هم ببینید. حتی می توانید ببینید در میان اخبار مردم به دنبال چه هستند یا به دنبال چه تصاویری می گردند.

 

googleins2.JPG

 

حتی می توانید در قسمت category زمینه جستجو را هم مشخص نمایید البته این مورد برای جستجو به زبان فارسی هنوز کارایی ندارد شاید در آینده گوگل برای فارسی هم این فیلتر را به روز رسانی کند ولی اکنون فقط به زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-30 23:21

افزودن دیدگاه جدید