کدخبر :10329 پرینت
07 آبان 1392 - 09:31

انتصاب رئیس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات

متن خبر

طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، داود سبوحی به سمت رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

به گزارش سیتنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن حکم دکتر واعظی آمده است:

جناب آقای داود سبوحی
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، بدینوسیله جنابعالی را به سمت رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.
انتظار می رود با اولویت در امر بازرسی، نظارت بر معاملات و مناقصات، نظارت مدیریتی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در تبیین جایگاه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور اقدام نمایید.
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

 

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.