کد مطلب: 

10319
تخفیفی که مخابرات بابت هم‎کدسازی به استان البرزی‎ها داد
تخفیفی که مخابرات بابت هم‎کدسازی به استان البرزی‎ها داد

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت:‌ فشار زیادی برای بازگرداندن تعرفه‌ها به قیمت قبلی بود، باوجود زیان هنگفتی که به ما وارد آمد گفتیم طرح هم‌کدی با قیمت هر پالس 58 ریال پیشکش مردم شریف استان البرز باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری سیتنا به نقل از پیام تهران آنلاین، سید مصطفی سیدهاشمی در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل مخابرات منطقه البرز، گفت: دولت در چهارسال پس از خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران، تاکنون 10 هزار میلیارد تومان از مخابرات گرفته است که پنج‌هزار و 650 میلیارد تومان نیز بابت خرید اولیه مخابرات را باید به این رقم افزود.

 

وی تأکید کرد: تاکنون هیچ قسط عقب‌افتاده‌ای بابت اقساط خرید شرکت مخابرات ایران وجود ندارد و دیناری کاهش نداشته‌ایم.

سیدهاشمی ، حفظ وضع موجود و توسعه خدمات ارتباطی و مخابرات را بعنوان دو رسالت محوری شرکت مخابرات پس از خصوصی‌سازی برشمرد و گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 105 میلیارد تومان در استان تهران و 15 میلیارد در مخابرات استان البرز سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و تا آخر سال این رقم به 34 میلیارد تومان خواهد رسید.

 

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان این که استان البرز نخستین استانی بود که طرح هم‌کدی در آن به اجرا درآمد اظهار داشت:‌ در گذشته هزینه مکالمه بعنوان مثال از روستاهای طالقان و شهرستان طالقان بابت هر پالس 153 ریال بود که با اجرای طرح هم‌کدی در حال حاضر این رقم 58 ریال است.

 

وی افزود: قرار بود از مشترکان استان البرز آبونمان بگیریم اما ما برای استان البرز تخفیف قایل شدیم تا بتوانیم مشتریان خوبی را جذب کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-28 20:35

افزودن دیدگاه جدید