کد مطلب: 

10318

اعلام آمادگی ایران برای حضور در اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی شرم الشیخ

اعلام آمادگی ایران برای حضور در اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی شرم الشیخ

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات، از آمادگی کمیته ملی جامعه اطلاعاتی برای حضور تاثیرگذار ایران، در اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی (2014)، که اوایل سال آینده در شرم الشیخ مصر برگزار خواهد شد ، خبرداد.

 

به گزارش سیتنا، مهندس علی اصغر انصاری، اظهار داشت: با برگزاری کارگاه های تخصصی و تدوین گزارش ملی در نظر داریم، حضور موثری را در forum 2014 WSIS به هم رسانیم.

وی گفت: درصدد هستیم تا پیش از آغاز این اجلاس، سمیناری در کشور برگزار کنیم، تا ضمن آن راهکارهای دستیابی به دستاورد ها و نتایجی که در forum 2014 پی گیری می شود، مورد بررسی قرار دهیم.

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات ادامه داد: پیش از برگزاری forum 2014 تا به امروز، جلساتی مقدماتی در ژنو برگزار شده است که ایران در این جلسات، به صورت غیرحضوری و از راه دور حضور یافته است.

وی با بیان این که هفته گذشته گزارش forum 2013 منتشر شده است، گفت: در گزارش اخیر forum که به تازگی انتشار یافته، فعالیت های سازنده ایران و سازمان فناوری اطلاعات، به صورت مثبت ارزیابی شده و مورد توجه مجامع جهانی قرار گرفته است.

مهندس انصاری، هم چنین بر اهمیت حضور پرتوان ایران با حداکثر آمادگی در مجامع بین المللی تاکید کرد و گفت: بخش خصوصی و دولتی و سایر نهادهایی که در خصوص جامعه اطلاعاتی در کشور فعالیت کرده اند در سمینار ملی که به منظور آماده سازی برای حضور در اجلاس WSIS برگزار می شود، حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-28 20:07

افزودن دیدگاه جدید