کد مطلب: 

10314

فعالیت آزادانه‎ی سایت‌های فروش محصولات جنسی!

این روزها در فضای مجازی شاهد فعالیت سایت‌هایی هستیم که به راحتی و بدون هیچ فیلتری، اقدام به فروش دستگاه‌ها، داروها و کرم‌های افزایش میل جنسی آن هم با ادعای دارا بودن مجوز از سوی وزارت بهداشت می‌کنند. این در حالی است که سایت‌های معتبر و بزرگ‌تر زیر ذره‌بین کمیته فیلترینگ قرار دارند.

 

به گزارش سیتنا، سلامت‌نیوز نوشت: «کمیته فیلترینگ که مسئولیت فیلتر کردن سایت‌های غیر مجاز و مطالب غیر معتبر را دارد و حتی وبلاگ‌ها را از لحاظ مصادیق مجرمانه بررسی می‌کند، باید با دقت و سرعت عمل بیشتری بر این سایت‌ها نظارت کند و اجازه ندهد که سلامت جمعی از مردم ایران بازیچه دست سودجویان شود.

برخی از این سایت‌ها حتی در روزنامه رسمی کشور دارای شماره ثبت شرکت هستند اما شرح فعالیت این سایت‌ها در روزنامه رسمی چیزی دیگر و فعالیت آنها در فضای مجازی از زمین تا آسمان با آنچه تعهد داده‌اند فرق می‌کند.

رشد روزافزون و قارچ‌گونه وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند از طریق فروش محصولات مرتبط با مسائل جنسی درآمدهای هنگفتی به جیب بزنند و تنها چیزی که برایشان اهمیت ندارد سلامت مردم است، نگرانی‌های شدیدی را به دنبال داشته است.

در تماسی که با دکتر محمدرضا صفری‌نژاد رئیس انجمن علمی ‌سلامت خانواده ایران داشتیم وی قویا فعالیت این سایت‌ها را محکوم کرد و به کاربران اینترنتی هشدار داد که هرگز فریب تبلیغات آنها را نخورند.

وی این سایت‌ها را مصداق بارز شارلاتانیسم عنوان می‌کند و می‌گوید این روش‌ها و دستگاه‌ها تنها دروغی برای فریب مردم و کلاهبرداری است.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-28 19:49

افزودن دیدگاه جدید