کد مطلب: 

10261

استان های برتر در حوزه ارتباطات سیار معرفی شدند

سیزهمین گردهمایی کشوری امور مشترکین و بازاریابی همراه اول که به مدت 2 روز (یکم و دوم آبان ماه) در بندر عباس برگزار شده بود، عصر روز پنجشنبه 2 آبان به کار خود پایان داد.

به گزارش سیتنا، در این همایش سراسری مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول با اشاره به توجه ویژه اپراتور اول به امر سلامت مردم، اظهار داشت: آنتن های همراه اول به عنوان شبکه ای سبز، کمترین مضرات را نسبت به سایر امواج بر بدن انسان دارد و فرآیندهای این امر در آزمایشگاه‎های تخصصی به طور مستمر اندازه‎گیری می‎شود.

صدوقی با بیان اینکه شبکه تلفن همراه اول با 19 سال سابقه و 62 میلیون سیم کارت فروخته شده، رتبه نخست را در بین اپراتورهای همراه کشور دارد، خاطر نشان کرد: همراه اول هم اکنون در 1169 شهر و 45 هزار روستا پوشش دارد که 100 درصد از راه های اصلی جاده ای و ریلی و همچنین 85 درصد جاده های فرعی را تحت پوشش فراگیر خود قرار داده است.

وی افزود: هر چند شبکه همراه اول فراگیرترین اپراتور تلفن همراه کشور است، اما همچنان برای ارائه سرویس های جدید و به روزرسانی خدمات فنی با منع قانونی روبرو است.

مدیرعامل همراه اول با اشاره به اهداف این همایش، اظهار داشت: انتقال تجارب، آموزش و یکسان سازی فعالیت¬ها و استاندارد سازی فرآیندهای سرویس ها و خدمات از جمله اهداف این همایش است.

وی در پایان متذکر شد: خدمات همراه اول در استان هرمزگان با توجه به موقعیت خاص استان مطلوب است و این شرکت رتبه نخست را در کیفیت ارائه خدمات دارد.

در پایان این همایش دو روزه در بخش «ارزیابی جامع شاخص های عملکرد در حوزه ارتباطات سیار» استان های خراسان جنوبی، سمنان، همدان، مرکزی و اصفهان، در بخش «ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان همراه اول» استان های خراسان جنوبی، البرز و کرمانشاه و در بخش «مراکز تماس برگزیده» استان های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-26 11:02

افزودن دیدگاه جدید