کد مطلب: 

10136

شبکه‎های اجتماعی: معمر قذافی زنده و تحت درمان است! عکس

شبکه‎های اجتماعی: معمر قذافی زنده و تحت درمان است! عکس

محافظ شخصی معمر قذافی، نوشت: فردی که هدف بمباران ناتو قرار گرفت یکی از جداشدگان از نظام وقت لیبی بود. پس از بمباران و قبل از اینکه مردم در محلی که در تصاویر نشان داده شده است تجمع کنند این فرد به محل مذکور منتقل شد و من اسنادی دارم که ثابت می کند تصاویر منتشر شده به معمر قذافی ارتباطی ندارد.

به گزارش سیتنا به نقل از افکارنیوز، یک روزنامه الجزایری به نقل از محافظ شخصی معمر قذافی، دیکتاتور پیشین لیبی، تصاویر منتشر شده از جسد معمر قذافی را واقعی ندانست و مدعی شد این جسد متعلق به قذافی نبوده است.

 

روزنامه النهار الجزایر در خبری با عنوان «کسی که تصویر جسدش در تلویزیون منتشر شد قذافی نبود» به نقل از جمیله محمودی، محافظ شخصی معمر قذافی، نوشت: فردی که هدف بمباران ناتو قرار گرفت یکی از جداشدگان از نظام وقت لیبی بود. پس از بمباران و قبل از اینکه مردم در محلی که در تصاویر نشان داده شده است تجمع کنند این فرد به محل مذکور منتقل شد و من اسنادی دارم که ثابت می کند تصاویر منتشر شده به معمر قذافی ارتباطی ندارد.

 

محمودی درباره شرایط معمر قذافی در روزهای اخیر انقلاب لیبی گفت: او پس از سخنرانی ۲۲ نوامبر ۲۰۱۱ به پیروزی خود ایمان داشت و می گفت می خواهم شهید شوم.

 

وی افزود: من به شجاعت قذافی اعتقاد دارم و به همه گفته ام تصاویری که نشان داده شد تصاویر جسد قذافی نیست، اگر اینگونه بود پس جسدش کجاست؟

 

وی با اشاره به چهره هایی که از آنان با عنوان مزدور و اعضای القاعده در لیبی یاد کرد گفت:« معمر قذافی با این افراد قابل قیاس نیست.

 

معمر قذافی زنده و تحت درمان است!

از سوی دیگر یک روزنامه نگار لیبیایی به روند رو به رشد شایعات درباره سرنوشت معمر قذافی در میان افکار عمومی لیبی اشاره کرد و افزود: تازه ترین خبر و شایعه در این زمینه زنده بودن قذافی است.

 

اسعد امبیه ابوقیله روزنامه نگار مستقل لیبیایی در این باره نوشت: هنوز خبرهایی درباره معمر قذافی رهبر سابق لیبی در میان مردم این کشور رواج دارد و در تازه ترین اخبار آمده است قذافی زنده است و در یکی از کشورهای آفریقایی همسایه تحت درمان قرار دارد.

 

بر اساس این خبر، در بمباران نیروهای ناتو به معمر قذافی آسیب رسیده و یک پایش قطع شده است و او با یک پا به زندگی خود ادامه می دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری روزنامه المصریون مصر، ابوقیله افزود: حتی در این زمینه تصاویری نیز از معمر قذافی در شبکه های اجتماعی منتشر شد ولی بسیاری از کارشناسان این گونه خبر رسانی را جنگ تبلیغاتی و رسانه ای هواداران قذافی علیه گروه های انقلابی و مقام های جدید لیبی تعبیر می کنند و تصاویر منتشر شده از قذافی را نیز تصاویر ساختگی می دانند.

 

هنوز منابع رسمی در لیبی به چنین خبرهایی واکنش نشان نداده اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-21 17:02

افزودن دیدگاه جدید