کد مطلب: 

10112

9 مکان ترسناک در اینترنت که شما را میخکوب می‌کند

اگر فکر می‌کنید، اینترنت یک فضای ساده و صمیمی برای وب‌گردی و یافتن دوستان قدیمی است، باید در نگرش خود نسبت به اینترنت تجدید نظر کنید. در همین فضای دوست‌داشتنی مکان‌های ترسناکی وجود دارد که شاید همه تمایلی به دیدن آن‌ها را نداشته باشند. در ادامه با ۹ مکان ترسناک اینترنت آشنا خواهیم شد.

 

ما از روی کنجکاوی به جستجوی مکان‌های متفاوت و کمتر شناخته شده اینترنت پرداختیم و البته به نتایج جالبی هم رسیدم. در ادامه با زومیت همراه باشید.

 

۱. مرد خندان

ویدئوی زیر که به اندازه کافی در شکل خودش ترسناک است بر اساس یک «Reddit» ترسناک با همین عنوان ساخته شده بود که در آن Blue_tidal از مواجه خود با مردی رقصان در دل شب و فرار از دست او می‌گوید. اگر به خواب راحت و سلامت عقلی خود علاقمندید توصیه می‌کنیم این ویدئو را نبینید.

 

۲. مرد باریک اندام

شخصی بلندقامت، فاقد صورت با بازوهای بلند و ترسناک و یک چشم. مرد باریک از سال ۲۰۰۹ به کابوس‌های اینترنتی وارد شده است. به جای اینکه عمیقا درگیر این شخصیت شوید، یک حمام گرم گرفته و شب خود را به دیدن یک کمدی عاشقانه بگذرانید. به خاطر خودتان هم که شده از خیر او بگذرید.

 

۳. MarbleHornets

این نام یک سریال نیمه مستند ۷۵ قسمتی است که همچنان ادامه دارد. حدود قسمت پنجم بود که به شکلی تسلی‌ناپذیر پشت میزم جیغ زده و گریه می‌کردم. تمام چیزی که تا آن‌ زمان متوجه شدم این بود که درباره تولید یک فیلم دانش آموزی است و موجودی عجیب و جن زده که زمانی اصلا انتظارش را نداشتید ظاهر می‌شد.

 

۴. آبنبات چوبی رو بردار

پس از کسب اجازه برای دیدن مشخصات شخصی‌ شما، این اپلیکیشن فیس‌بوکی شما را به سفری روح زده از سایه‌های خیالی خرامان می‌برد.

 

۵. بی‌خواب

این «Subreddit» شامل داستان‌های ترسناکی است که شما را در نهایت به نتیجه ای که در عنوان آن ذکر شده می‌رساند، بی‌خواب. یک داستان را می‌خوانید و به دنبال آن هشت داستان دیگر و آرزو می‌کنید که هرگز به سفرهای خطرناک نروید.

 

۶. CreepyPasta.com

اگر بخواهیم به صورت خلاصه در موردش توضیح دهیم، هر داستان کوتاه اینترنتی که هدفش ترساندن خواننده باشد، به این نام خوانده می‌شود. CreepyPasta.com جایی است که تمامی این داستان‌ها گردآوری و مرتب شده‌اند و از نظر میزان ترس و و حشتی که ایجاد می‌کنند درجات مختلفی دارند. از لرزیدن مختصر در درجات پایین گرفته تا وحشت مطلق که باعث می‌شود روی آی‌پدتان بنزین ریخته، آتشش زده و از پنجره به بیرون پرتابش کنید.

 

۷. Zombo.com

برای اولین بار در ۱۹۹۹ خلق شد. یادگاری از دوران فلش بر مبنای صفحات وب. در ابتدای آن صدایی عمیق و ترسناک فریاد می‌زند «این زومبوکام است» و همین صدا کافی است تا شما باقی شب را از ترس به خود بلرزید.

 

TheDollPage.com .۸

حسی عجیب در مورد عکس صفحه اول، شرح و توصیف سایت که باعث می‌شد حس کنید اتفاقات بدی در شرف وقوع است و گالری جمع آوری عروسک‌ها که ارمغانش برای شما احساس بیماری و دلهره بود.

 

۹. The SCP Foundation

یک نوشته خلاقانه براساس صفحات ویکی. موضوع در مورد سازمانی افسانه‌ای است و شامل موارد تسخیر و شکار ماوراءالطبیعه است. گاهی اوقات آنقدر معمولی است که شما احساس راحتی می‌کنید و گاهی آنقدر ترسناک که حاضر نمی‌شوید کامپیوترتان را برای چندین هفته روشن کنید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-20 14:27

افزودن دیدگاه جدید