کدخبر :10108 پرینت
28 مهر 1392 - 10:03

"عباس تقی پور" مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین‌ اجتماعی شد

متن خبر

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور حکمی امیرعباس تقی‌پور را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی این سازمان منصوب کرد.
 
به گزارش سیتنا، در حکم صادر شده از طرف دکتر سیدتقی نوربخش آمده است:
 
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی منصوب می‌شوید.
 
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم‌السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت‌داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی و پایش عملکرد و در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین‌اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایند.
 
از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.
 
امیرعباس تقی‌پور از کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی و از فعالان حوزه‌های فرهنگی، روابط عمومی و رسانه است.
 
وی دارای سوابقی همچون، نائب رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت علمی و فرهنگی فیلم تهران وابسته به انتشارات علمی و فرهنگی از سال 86 تاکنون، مشاور ارتباطات انتشارات علمی و فرهنگی از سال 85 تاکنون، عضو هیأت‌مدیره انجمن روابط عمومی ایران از سال 89 تاکنون است.
 
تقی‌پور در سازمان تأمین‌اجتماعی نیز سوابقی از قبیل کارشناس روابط عمومی اداره کل تأمین‌اجتماعی تهران بزرگ، سرپرست مراکز مشاوره شعب تأمین‌اجتماعی تهران بزرگ، مدیرمسئول ماهنامه عصر تأمین، مدیر تولید مؤسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه و مدیر روابط عمومی شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تأمین را در کارنامه دارد.
انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.