کد مطلب: 

10055
اتفاق عجیب و جالبی که برای خانم گزارشگر در پخش زنده افتاد +تصاویر

وقتی یکی از بازیکنان تیم بیس بال "رد ساکس" امریکا در حال مصاحبه با خانم گزارشگر شبکه فاکس نیوز بود هیچکدام نمی‎دانستند که چند لحظه دیگر به یک سوژه جهانی تبدیل خواهند شد.

 

shabake-foxnews.jpg

 

به گزارش سیتنا به نقل از پرداد، بعد از اتمام مسابقه میان دو تیم پرطرفدار "رد ساکس" . "تایگرز" خانم "اریکا اندروز" در حال مصاحبه با یکی از بازیکنان تیم پیروز مسابقه بود و این برنامه به صورت زنده از تلویزیون پخش میشد. در همین حال یکی دیگر از بازیکنان تیم " ساکس" به رسم دیرینه این رشته ورزشی قصد داشت تا ظرف نوشابه نوشیدنی ورزشی را روی هم تیمی خود خالی کند اما با جا خالی دادن این ورزشکار تمام محتویات این ظرف روی سر خانم گزارشگر خالی شد و سراپای او خیس شد. این اتفاق جالب به صورت زنده  توسط ده ها هزار نفر در سراسر امریکا دیده شد و توجه بسیاری از اصحاب رسانه و حاضران در صحنه به عکس العمل این دو نفر معطوف شد.

 

مهمترین قسمت این اتفاق جالب عکس العمل خانم گزارشگر بود . این گزارشگر جوان بدون توجه به اتفاق رخ داده و با اعتماد به نفس مثال زدنی در حالیکه تمام موها و ژاکتش خیس بود به ادامه مصاحبه پرداخت . تصویر او درحالیکه کاملا خیس است و زبانش را از دهانش بیرون آورده بلافاصله بعد از پایان این مسابقه در سایتهای اینترنتی منتشر شد.

 

shabake-foxnews1.jpg

 

shabake-foxnews3_0.jpg

 

shabake-foxnews-3.jpg

 

shabake-foxnews-4.jpg

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-16 18:38

افزودن دیدگاه جدید