کد مطلب: 

10031

بانک شهر مردمی‌ترین بانک کشور

بانک شهر مردمی‌ترین بانک کشور

مدیرعامل بانک شهر، ارتباط با شهرداری‌ها و امکان مشارکت در پروژه‌های سودآور شهری را مزیت رقابتی این بانک در شبکه بانکی کشور عنوان کرد. 

به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، مهندس غلامحسین مظفّری افزایش منابع مردمی در این بانک را حاصل اقبال نسبت به مشارکت غیرمستقیم در آبادانی و سازندگی شهرها دانست و خاطرنشان کرد، گرچه شهرداری‌ها صاحب بخش قابل‌توجهی از سهام و منابع در اختیار این بانک می‌باشند، لیکن طی یکسال گذشته منابع و سپرده‌های مردمی در بانک شهر، رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

مهندس مظفّری با اشاره به امکان بهره‌مندی این بانک از سودآوری بالای پروژه‌های شهری در سراسر کشور از طریق مشارکت و تامین مالی افزود، مشارکت در این‌گونه پروژه‌های سرمایه‌گذاری علاوه بر اینکه ریسک برگشت سرمایه در بانک را کاهش می‌دهد، انعکاس مثبتی نیز در مدیریت شهری و ارتقاء رفاه شهروندی خواهد داشت.

وی در ادامه با تشریح وظایف بانک‌های تخصصی ادامه داد، بانک شهر زمینه مشارکت و بهره‌مندی غیرمستقیم شهروندان در استفاده از سودآوری پروژه‌های شهری را مهیا نموده و سهام‌داری ترکیبی عموم شهروندان و شهرداری‌هایی که توسط آرای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند، موجب شده تا این بانک به مردمی‌ترین بانک کشور مبدل شود.

مدیرعامل بانک شهر در پایان گفت: این بانک در جهت تکمیل سبد خدمات مالی و سرمایه‌گذاری خود به شهرداری‌ها، سازمان‌ها و عموم شهروندان حقیقی و حقوقی، گروه خدمات مالی و سرمایه‌گذاری شهر را با تخصص‌های مختلف طراحی و راه‌اندازی نموده که آماده پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان می‌باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-15 11:13

افزودن دیدگاه جدید