کد مطلب: 

10026

ادامه‎ی فعالیت سازمان فضایی ایران ذیل معاونت اجرایی رئیس جمهور

ادامه‎ی فعالیت سازمان فضایی ایران ذیل معاونت اجرایی رئیس جمهور

با ابلاغ دکتر حسن روحانی، سازمان فضایی ایران که پیش از این تحت نظر مستقیم رییس‌جمهور فعالیت می‎کرد، از این پس، به شکل فعلی و با حفظ یکپارچگی، زیر نظر معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری ادامه فعالیت خواهد داد.

به گزارش سیتنا، سایت سازمان فضایی ایران در خبری اعلام کرد: در پنجمین نشست کارگروه تعیین وضعیت سازمان فضایی ایران که با حضور دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس‌جمهور تشکیل شد، مهندس اکبر ترکان،‌ مشاور ارشد رئیس جمهور، از ابلاغ رییس‌جمهوری مبنی بر حفظ یکپارچگی سازمان فضایی ایران و ادامه فعالیت این سازمان به شکل فعلی زیر نظر معاونت اجرایی خبر داد.

 

در این نشست، محمد شریعتمداری هم ضمن تاکید بر حساسیت امور فضایی کشور و اهمیت پیشرفت و دستیابی به اهداف تعریف شده در سند چشم انداز بیست ساله کشور، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران نیازمند وجود چنین سازمانی است که توجه به جذب نخبگان و تربیت سرمایه‌های انسانی متخصص از اولویت‌های آن به شمار می‌رود.

وی گفت: در دولت تدبیر و امید برنامه‌های فضایی همچنان با قدرت و جدیت دنبال می‌شود و سازمان فضایی ایران با اقتدار و تمامی ظرفیت موجود به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-15 06:18

افزودن دیدگاه جدید