کد مطلب: 

10023

مدیرعامل شرکت پست در گفت‎وگو با سیتنا: ایمیل ملی روشی نوین برای اطلاع رسانی یکپارچه به دانشجویان و دانش آموزان است

مدیرعامل شرکت پست در گفت‎وگو با سیتنا: ایمیل ملی روشی نوین برای اطلاع رسانی یکپارچه به دانشجویان و دانش آموزان است

مدیرعامل شرکت پست، گفت: دانشگاه‎‎ها و مدارس می‎توانند برای اطلاع رسانی به صورت یکپارچه به دانشجویان، دانش آموزان و هنرجویان خود از طریق ایمیل ملی اقدام کنند.

 

"محمدحسن کرباسیان" مدیرعامل و رئیس هیات مدیره‎ی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در گفت‎وگو خبرنگار سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، گفت: در حال حاضر 150 هزار مشترک عضو ایمیل ملی هستند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است؛ در همین حال روزانه مشترکان جدید برای ثبت نام به ما مراجعه می‎کنند.

وی افزود: هزینه‎ی اشتراک سالیانه برای پست الکترونیک یک هزار تومان است و مشترکان می‎توانند از طریق سایت mail.post.ir مراحل اولیه‎ی ثبت نام را انجام داده و بعد از دریافت کد رهگیری پس از اتمام فرآیند ثبت نام در سایت با حضور در یکی از دفاتر پستی جهت تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام کنند.

 

وی اضافه کرد: متقاضیان پست الکترونیک ملی می‎توانند هزینه‎ی اشتراک سالیانه را به دو صورت حضوری و یا غیر حضوری (از طریق کارت های بانکی عضو شتاب) پرداخت نمایند.

کرباسیان ابراز امیدواری کرد: در صورت افزایش تعداد مشترکان در آینده و امکان قرار دادن یکسری سرویس‎های جدید بر روی ایمیل ملی در طرف شرکت پست سعی برآن خواهیم داشت تا هزینه‎ی اشتراک سالیانه را حذف و این خدمت را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت پست در پاسخ به سوال خبرنگار سیتنا در خصوص مشترکان کنونی و نحوه‎ی استفاده‎ی آن‎ها از ایمیل ملی، گفت: تعدادی از مشترکان ایمیل ملی را سازمان‎ها و مجمع‎های مختلف تشکیل می‎دهند. این گروه از مشترکان به دنبال ایمیل‎های گروهی برای کارمندان و کارکنانشان هستند تا بتوانند به راحتی اطلاع رسانی های لازم را از طریق ایمیل ملی به کارمندانشان انجام دهند.

وی ادامه داد: گروه دیگری از متقاضیان به دنبال دریافت میلیونی ایمیل هستند تا از طریق ایمیل ملی بتوانند برای مشتریان خاص خود ایمیل ایجاد نموده و با آن‎ها در ارتباط باشند.

کرباسیان گفت: دانشگاه ‎ها و مدارس می‎توانند برای اطلاع رسانی به صورت یکپارچه به دانشجویان، دانش آموزان و هنرجویان خود از طریق ایمیل ملی اقدام نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما برای ایجاد چنین سایتی هزینه‎های گزافی پرداخته‎ایم و روز به روز با پیشرفت تکنولوژی نیز باید به فکر ارتقای سیستم و به روز رسانی آن باشیم که به طور حتم بسیار هزینه بر است. از این رو نیازمند آن هستیم تا بتوانیم در صورت تامین هزینه‎ها از طرق دیگر، هزینه‎ی اشتراک را برداشته و ایمیل ملی را به صورت رایگان در اختیار عموم قراردهیم.
انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-14 21:02

افزودن دیدگاه جدید