کد مطلب: 

10014

مدیرعامل مخابرات استان تهران خبر داد: ارائه‎ی سرویس گیم به مشترکان ADSL

مدیرعامل مخابرات استان تهران خبر داد: ارائه‎ی سرویس گیم به مشترکان ADSL

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، برای ارتقاء شبکه مخابرات و ارایه سرویس های ارزش افزوده برنامه های ویژه ای در دستور کار قرار گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری سیتنا (citna.ir)، مهندس "علیرضا صیدی" گفت: شرکت مخابرات استان تهران اکنون 450 هزار مشترک فعال ADSL دارد که امیدوارم همزمان با افزایش تعداد مشترکان ارایه سرویس های ارزش افزوده بر بستر ADSL به مشترکان مخابرات استان تهران افزایش یابد.

 

تعرفه جدید IP TV برای تصویب به رگولاتوری ارایه می‎شود

 

وی افزود: در حال حاضر در دو منطقه 8 و 2 به صورت پایلوت سرویس  IP TV راه اندازی شده و امیدواریم بتوانیم تا آخر سال این سرویس در هشت منطقه تهران آماده ارایه به مشترکان شود.

 

وی بیان کرد: از آنجا که در زمینه IP TV همکاری مشترکی با صدا و سیما داریم امیدواریم مدیران این سازمان نیز همکاری لازم را در جهت توسعه این سرویس داشته باشند.

 

صیدی در خصوص تعرفه استفاده از سرویس IP TV برای مشترکان تلفن ثابت گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه این موضوع نیازمند فرهنگ سازی است فعلا کف تعرفه 10 هزارتومانی را بابت یک ماه استفاده از این سرویس در نظر گرفته ایم.

 

وی افزود: در زمینه تعیین تعرفه برای اجرای طرح پایلوت با رگولاتوری هماهنگی لازم انجام شده اما برای ارایه سرویس در سطح شهر تهران پیشنهاداتی را با همکاری سازمان صدا و سیما آماده کرده ایم که در صورت تصویب از سوی رگولاتوری تعرفه های جدید را در این زمینه اعمال خواهیم کرد.

 

ارایه سرویس گیم بر بستر ADSL در دستور کار قرار دارد

 

وی با بیان اینکه مذاکرات مختلفی با صاحبان محتوا داشته ایم تا سرویس های متنوعی روی بستر ADSL ارایه کنیم گفت: به عنوان نمونه ارایه سرویس گیم بر بستر ADSL یکی از این موضوعاتی بوده که پیش بینی می کنیم استقبال خوبی از این سرویس شود.

 

وی افزود: در حال حاضر یکی از شرکت های فعال در زمینه گیم به ما پیشنهاد داده تا مشترکان ADSL شرکت مخابرات بدون استفاده از بستر اینترنت با استفاده از شبکه اینترانت امکان انجام بازی با سرعت بسیار بالا را داشته باشند که در این زمینه در حال مذاکره هستیم.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران افزود: برنامه هایی دیگری همانند راه اندازی سرویس های خرید، و آموزش از راه دور، را در دستور کار داریم که امیدواریم با راه اندازی این سرویس ها از آنها استقبال شود.

 

وی در خصوص زمان راه اندازی این سرویس ها گفت: امسال سعی می کنیم طرح پایلوت این سرویس ها را انجام دهیم و سال آینده سرویس عملیاتی و با کیفیت را در اختیار متقاضیان این دسته از خدمات ارایه کنیم.

 

مخابرات استان تهران دیتا سنتر راه اندازی می کند

 

صیدی با بیان اینکه در حال حاضر مذاکراتی را با شرکت ها و صاحبان محتوایی که اطلاعات آنها خارج از مرزهای کشور است انجام داده ایم افزود: مخابرات استان تهران این آمادگی را دارد این محتواها را به داخل کشور منتقل کند و برای این منظور حاضریم امکانات پهنای باند، فضا، لینک و پاور را در اختیار این شرکت ها قرار دهیم و در ازای آن مشترکان مخابرات بتوانند با سرعت بسیار بالا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

 

وی با تاکید بر اینکه اکنون مخابرات استان تهران دیتاسنتر اختصاصی ندارد، گفت: در این زمینه توسط شرکت خدمات اول TCT که زیر مجموعه شرکت مخابرات استان تهران محسوب می شود کارهای مطالعاتی برای راه اندازی دیتاسنتر در حال پیگیری است و ما هم به صورت همزمان زمینه فراهم کردن محتوای مناسب را در برنامه داریم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-14 13:35

افزودن دیدگاه جدید