کد مطلب: 

294599

بیاتی، نماینده مجلس: برگزاری انتخابات الکترونیک اقدام مثبت از سوی دولت بود

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که در این دوره که با تلاش دولت در تهران و قم و چندین شهر دیگر انتخابات الکترونیک برگزار شد، شاهد بودیم که هم سرعت و هم دقت کار بالا رفت.
بیاتی، نماینده مجلس: برگزاری انتخابات الکترونیک اقدام مثبت از سوی دولت بود

به گزارش سیتنا، ولی الله بیاتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تجربه برگزاری انتخابات الکترونیک، بیان کرد: برگزاری انتخابات الکترونیک یک اقدام درست و به جایی بود که در این دولت محقق شد. با برگزاری انتخابات الکترونیک عوامل نیروی انسانی کاهش یافته و به دنبال آن هزینه ها نیز پایین می آید. از سوی دیگر امنیت و دقت انتخابات نیز ارتقا پیدا می کند.

نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی، در ادامه با بیان اینکه ما باید زیرساخت های لازم را فراهم کنیم تا انتخابات الکترونیک به شکل فراگیر برگزار شود، اظهار کرد: برگزاری انتخابات الکترونیک به مصلحت کشور است. در این دوره که با تلاش دولت در تهران و قم و چندین شهر دیگر انتخابات الکترونیک برگزار شد، شاهد بودیم که هم سرعت و هم دقت کار بالا رفت. از سوی دیگر از خطاهای احتمالی نیز پیشگیری می شود.

بیاتی در پایان تصریح کرد: دولت یک نقش اجرایی بر عهده دارد، که عوامل اجرایی آن را به خوبی انجام دادند. انتخابات سال آینده نیز که انتخابات شوراها و ریاست جمهوری است از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخابات الکترونیک تجربه خوبی بود که باید توسعه داده شود و از همین الان باید برای افزایش رضایتمندی مردم تلاش کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-05-13 14:30

افزودن دیدگاه جدید