کد مطلب: 

289642

ابلاغ برخورد قضایی با تولید محتوای مجرمانه در فضای مجازی

دادستان‌کل کشور گفت: به دادستان‌های کشور اعلام کرده‌ایم که با کسانی که در فضای مجازی تولید محتوای مجرمانه دارند، برخورد شود.
دادستان‌ کل کشور: کسی از فضای مجازی محروم نمی‌شود

به گزارش سیتنا به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام‌ محمدکاظم موحدی‌آزاد ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه دادستان مرکز لرستان، اظهار داشت: دشمنان در حال سرمایه‌گذاری علیه ایران هستند و افرادی ناآگاه را فریب می‌دهند تا مریدان خاندان نبوت را با علملیات انتحاری و بمب‌گذاری به شهادت برسانند.

وی با بیان اینکه اسرائیل و دشمنان از مردم ایران هراس دارند، افزود: آیین و دین ما به ما اجازۀ ساخت بمب اتم را نمی‌دهد و همین آیین نیز به ما اجازه نداد که آب شرب دشمن را در جنگ تحمیلی مسموم و اسرا را شکنجه کنیم.

دادستان‌کل کشور با تأکید به اینکه اسلام ناب محمدی ارتکاب کار حرام را برای رسیدن به هدف جایز نمی‌داند، عنوان کرد: دشمن از فرهنگ و آیین ملت ایران که جهان‌شمول شده‌است، هراس دارد.

وی با اشاره به بیانات امام راحل(ره) دربارۀ دوران دفاع مقدس، بیان کرد: دفاع مقدس سیلی محکمی به طراحی‌کنندگان جنگ تحمیلی زد و امام خمینی (ره) فرمود که ما انقلاب خود را در جنگ به جهان صادر کردیم.

موحدی‌آزاد با بیان اینکه فرهنگ ملت ایران در دنیا گسترش یافته‌است و مردم آمریکا، فرانسه و اروپا از غزه حمایت می‌کنند، گفت: امام راحل این فرهنگ را ایجاد کرده‌است.

دادستان‌کل کشور با تأکید به اینکه آمریکا و اسرائیل قدرت دست‌درازی به ذخایر نفتی ایرانِ مستقل، آبرومند و قهرمان را ندارند، ابراز کرد: آمریکا به‌دنبال چاه‌های نفت و میادین گازی کشور است و می‌خواهد که استقلال سیاسی ما را به‌هم بزند.

موحدی‌آزاد اظهار داشت: ما به دادستان‌های کشور در صبح روز گذشته اعلام کرده‌ایم که با کسانی که در فضای مجازی تولید محتوای مجرمانه دارند، برخورد شود.

وی با بیان اینکه شبکه‌های معاند جوسازی علیه ما را آغاز کرده‌اند و می‌گویند که جمهوری اسلامی می‌خواهد که کاربران را از فضای مجازی محروم کند، افزود: این موضوع به‌هیچ‌وجه صحت ندارد.

دادستان‌کل کشور با تأکید به اینکه ما فقط به‌دنبال برخورد با مجرمان فریب‌خورده و عاملان انتشار محتوای مجرمانه هستیم، عنوان کرد: دادستان‌ها با حرمت‌شکنان در فضای مجازی به‌صورت قاطعانه برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای انتظامی مایۀ قوت‌قلب، امنیت روانی و آرامش کشور هستند، بیان کرد: نیروی انتظامی بیش از 50 شهید را از ابتدای امسال تاکنون تقدیم انقلاب کرده‌است.

موحدی‌آزاد با اشاره به فداکاری نیروهای انتظامی، سپاه و وزارت اطلاعات در کشور، گفت: دستگیری منحرفان، تبهکاران و فریب‌خوردگان عملیات تروریستی حادثۀ کرمان عمدتاً توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و با کمک سایر نیروها انجام شده‌است.

 دادستان‌کل کشور با تأکید به اینکه دستورات قضایی باید شفاف باشد تا احقاق‌حق به‌صورت درست انجام شود، ابراز کرد: ارجاع به کارشناسی قضایی یکی از مشکلات عمدۀ اطالۀ دادرسی در تمام مراحل است.

موحدی‌آزاد با بیان اینکه دادستان مراکز استان‌ها، دبیر ستاد پیشگیری از وقوع تخلف انتخاباتی هستند، اظهار داشت: کاندیداهای مجلس باید توانمندی کار در مجلس را در خود بسنجند تا بتوانند با قانون‌گذاری درست مشکلات مردم را رفع کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-01-06 14:50

افزودن دیدگاه جدید