کد مطلب: 

278439
نادری، نماینده مجلس: طرح مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌، فضاسازی رسانه‌ای است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌، در دستور کار مجلس نبوده، نیست و نخواهد بود و صرفا فضاسازی رسانه‌ای علیه مجلس است.
احمد نادری

به گزارش سیتنا، احمد نادری در گفت‌وگو با خانه ملت در واکنش به برخی فضاسازی‌ها علیه مجلس در مورد طرح محدودیت دسترسی به تلفن و اینترنت برای زنان بدون حجاب اظهار داشت: چنین طرحی در دستور کار مجلس نبوده، نیست و نخواهد بود و اساساً این طرح درستی از نظر ما نیست و در هیئت رئیسه مجلس نیز مطرح نیست.

وی افزود: نظر همه نمایندگان محترم است اما اگر در این خصوص طرحی از سوی نماینده‌ای مطرح شده باشد از آنجایی که مجلس نماینده محور است و هر نماینده می‌تواند به تعداد نامحدود در موضوعات مختلف طرح ثبت کند چنین بحثی به صورت اجتماعی در مجلس جایی نخواهد داشت و نظر یک نماینده هیچگاه نظر مجلس محسوب نمی‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: در خصوص طرح‌های مختلف مشی و نظر مجلس محدودسازی و یا برخورد سلبی با پدیده‌های اجتماعی نیست بلکه اصلاح ساختارها براساس قانون و رویکرد علمی و منطقی مورد نظر مجلس است لذا همانطور که گفته شد این طرح جایی در مجلس ندارد.

لازم به ذکر است که نوباوه، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، در گفت و گویی تلفنی در برنامه تلویزیونی گفته بود که بر اساس طرح و قانون جدید مجلس، قرار بر این است که تذکر حجاب به صورت هوشمند و غیرحضوری در دفعات صورت بگیرد و در صورت عدم توجه به تذکرات، خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب مسدود شود.(خبر)

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2023-03-15 14:18

افزودن دیدگاه جدید