کد مطلب: 

259558
استوری عجیب هلیا دختر قمه کش قبل از حکم مجازاتش!
هلیا دختر قمه کش در اصفهان زندگی می کند. فیلم هلیا دختر قمه کش بسیار در فضای مجازی پخش شد. هلیا دختر قمه کش لحظه ای که پارک دشت اصفهان را بهم ریخت فکر را هم نمی کرد معروف شود. گفته می شود هلیا دختر قمه کش بخاطر میثاق دعوا کرده است.
استوری عجیب هلیا دختر قمه کش قبل از حکم مجازاتش!

به گزارش فردا نیوز، چند روزی است که از درگیری وحشتناک و جنجالی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، می‌گذرد. آن روز عصر هلیا با رقیب عشقی خود در پارک دشت بهشت اصفهان قرار گذاشت. منتظر آمدنش بود که ناگهان چشمش به میثاق افتاد. رقیب هلیا با میثاق همان پسر مورد علاقه‌اش وارد شد. بحث و ناسزا جای خود را به قمه داد. قمه را هلیا کشید، آن‌ هم به خاطر میثاق. حالا با وایرال شدن این فیلم در شبکه‌های مجازی، هلیا بازداشت شده است.

استوری عجیب هلیا دختر قمه کش قبل از حکم مجازاتش!

جزئیات ماجرا درگیری هلیا دختر قمه کش چه بود؟

یکی از دوستان و شاهدان آن روز عصر در پارک دشت بهشت دعوا را به تصویر می‌کشد: «طبق هر روز عصر در پارک نشسته بودیم. هلیا و دوستانش آمدند و سمت کتابخانه، جایی که پاتوق همیشگی آنها بود، رفتند. حدود یک ربع بعد میثاق همراه با دختری وارد پارک شدند. هلیا که از آمدن آنها شوکه شده بود، نمی‌دانست چه کار کند.

دختری که همراه با میثاق بود، با عجله و خشونتی عجیب به طرف هلیا حمله‌ور شد. هلیا را روی زمین انداخت و دعوا بالا گرفت. هلیا برای قدرت‌نمایی از لباسش قمه‌ای بیرون آورد. به قدری فضای آنجا شلوغ و در هم بود که متوجه نشدیم چگونه صورت میثاق زخمی شد.

کل دعوا حدود ۱۰دقیقه طول کشید. از یکی از دوستان‌مان شنیدم میثاق را به بیمارستان رساندند و شدت جراحات چاقو زیاد بوده است.» او با هیجانی که یادگار روز دعوا بود، ادامه می‌دهد: «مسبب اصلی این دعوای جنجالی دختر دومی بود که در زندگی میثاق پا گذاشت.»

هلیا دختر قمه کش مردانه رفتار می‌کرد

شاهد ماجرا از شخصیت و زندگی هلیا می‌گوید: «یک‌سالی می‌شد که هلیا را می‌شناختم. می‌گفت ۱۸سال دارد، اما دروغ می‌گفت کمتر بود. هلیا رفتارهای مردانه داشت. همیشه دلش می‌خواست مثل پسرها رفتار کند، حتی سلام معمولی را با سام علیک جواب می‌داد. وقتی بچه بود، پدر و مادرش از هم جدا شدند و با مادرش زندگی می‌کرد. هلیا یک برادر کوچک‌تر هم دارد.

در این یک سالی که او را می‌شناختم و هر روز در پارک می‌دیدمش، رفتارهای نرمالی از خود نشان نمی‌داد. گاهی پیرمردهای پارک را اذیت می‌کرد. گاهی چاقو در جیبش می‌گذاشت. ترامادول هم می‌خورد. انواع موادمخدر را هم مصرف می‌کرد، اما اعتیاد نداشت. همه را برای قدرت‌نمایی و خودنمایی به رخ دوستانش می‌کشید. چند ماهی می‌شد که با میثاق در یک میهمانی آشنا شده بود. عاشق میثاق بود، تا اینکه پای دختر دومی به میان آمد. اسکرین‌شات‌هایی از چت‌های میثاق و خودش برای هلیا فرستاد.»

شب دستگیری هلیا دختر قمه کش

بعد از اینکه هلیا متوجه خیانت پسر مورد علاقه‌اش شد، تاب نیاورد و با رقیب عشقی خود قرار گذاشت. بعد از آن روز هیچ‌کس در پارک تجمع نکرد. همه غیب شدند. یکی از دوستان صمیمی هلیا شب گذشته خانه آنها بود. شامگاه دوشنبه مأموران پلیس با حکم وارد خانه شدند. هلیا را دستگیر کردند و به کلانتری ولیعصر در اصفهان بردند. دوست هلیا می‌گوید شب دستگیری مادر هلیا فریاد می‌زد که چنین دختری ندارد.

پدر هلیا هم وقتی وارد کلانتری شده، با مادر هلیا وارد بحث شدیدی می‌شود. پدر و مادرش به جای دفاع از هلیا دنبال مقصر می‌گشتند. میثاق از بیمارستان مرخص شده، ولی نصف صورتش در دعوا زخمی شده. هنوز مشخص نیست میثاق را چه کسی مورد ضرب‌وشتم قرار داده. وقتی میثاق زخمی شد که قمه دست هلیا نبود، بلکه دست یک پسر بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.5 (17 رای)
سیتنا 4
2021-07-27 04:19

دیدگاه‌ها

تصویر علی
ادم دلش میسوزه چرا باید ی دختربچه قمه داشته باشه اصن
ارسال شده توسط علی در 20 شهريور 00 - 09:56

افزودن دیدگاه جدید