کدخبر :259243 پرینت
26 تیر 1400 - 12:09

خواندن پیام‌های واتساپ، بدون تیک آبی برای کاربران iOS

بروز رسانی جدید واتساپ، به کاربران iOS این امکان را می‌دهد که پیام‌ها را بدون اینکه به فرستنده اطلاع خواندن آن‌ها را بدهد، بخوانند.

متن خبر

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مینت، نوشت: اخیرا پیامرسان واتساپ برای کاربران iOS، بروزرسانی جدیدی ارائه داده است؛ بروزرسانی این برنامه محبوب، تعامل استفاده کننده را با اعلان‌های درون برنامه‌ای آسان کرده است.

طرفداران واتساپ در Ios با بروزرسانی جدید این پیامرسان، قادر به مشاهده کل پیام گروه‌ها بدون نیاز به باز کردن آن‌ها هستند. این بروزرسانی نه تنها برای کاربران، مشاهده سریع پیام‌ها را فراهم می‌کند بلکه کاربران ios می توانند پیام‌ها را بدون تیک آبی بخوانند. گفتنی است، کاربران واتساپ ios می‌توانند برای مشاهده محتوای گروه، اعلان را گسترش دهند.

امکانات جدید واتساپ برای کاربران ios

بر اساس گزارش WABetaInfo، این بروزرسانی جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که پیام‌ها و رسانه‌های بیشتری همچون: تصاویر، گیف‌ها، فیلم‌ها و برچسب‌ها را در اعلان واتساپ مشاهده کنند.

افزون بر این، استفاده کنندگان اکنون می‌توانند جهت ارائه پیش نمایش گپ، اعلان درون برنامه‌ای را گسترش دهند. پیش نمایش چت هنگامی که تماشای یک گروه ظاهر می‌شود، ثابت نیست، بنابراین کاربران می‌توانند برای مشاهده موارد قدیمی به بالا و پایین پیمایش کنند و پیام‌های جدیدتر را بخوانند.

گفتنی است، کاربران برای مشاهده رسانه‌ها نیازی به ورود گروه نخواهند داشت. از این رو،  گپ فرستنده به روز نمی‌شود و حتی اگر ویژگی رسید‌های خواندن روشن باشد، فرستنده‌ها تیک آبی رنگ خواندن را دریافت نمی‌کنند. با این حال، اگر کاربری تصمیم بگیرد از داخل اعلان پاسخ دهد، همه پیام‌های قبلی با یک علامت خاکستری، آبی می‌شوند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.