کد مطلب: 

253906

دوستی سهیلا با قاتل خودش در تلگرام!

مرد جوان که از چهار سال قبل متهم به قتل زن مورد علاقه خود است، با رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت.
دوستی سهیلا با قاتل خودش در تلگرام!

به گزارش رکنا، 19 دی ماه سال 95 رسیدگی به پرونده قتل زن جوان به نام سهیلا با کشف جسد او توسط شوهرش در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شوهر سهیلا در اولین اظهارات خود به ماموران پلیس گفت: «امروز وقتی به خانه آمدم، همسرم در را باز نمی کرد و موبایلش را هم جواب نمی داد که این اتفاق بی سابقه بود. کمی در خانه گشتم و یکدفعه دیدم که پاهای همسرم از زیر تختخواب بیرون زده است. وقتی او را بیرون کشیدم دیدم صورتش خونی بود و دست و پایش با پارچه بسته شده بود.»

تحقیقات پلیسی حاکی از آن بود که زن جوان بر اثر خفگی جان خود را از دست داده بود و همچنین مقداری طلا و گوشی موبایل مقتول سرقت شده بود و ردیابی ردی از عامل جنایت آغاز شد.

شوهر زن جوان بی گناه بود

در حالی که ماموران پلیس با توجه به سالم بودن در قفل منزل، به این نتیجه رسیدند که سهیلا قاتل را می شناخته است، به شوهر وی مظنون شدند و دستور بازداشت شوهرش صادر شد اما در ادامه تحقیقات بی گناهی شوهر سهیلا محرز شد و تحقیقات برای یافتن ردی از قاتل ادامه یافت.

بررسی پرینت تماس های مقتول حکایت از ارتباط او با مرد غریبه ای به نام حمید داشت. ماموران پلیس موفق به دستگیری حمید شدند و وی در برخورد با پلیس پرده از راز جنایت خود برداشت و به قتل سهیلا اعتراف کرد.

چون عاشقش بودم او را کشتم

حمید در اعتراف به قتل گفت: «مدتی قبل در یک گروه تلگرامی با سهیلا آشنا شدم. اول به من نگفت متاهل است و من به او علاقه پیدا کرده بودم. برای اینکه بتوانم توجهش را جلب کنم و بتوانم مخارجش را تامین کنم چند با دست به کلاهبرداری زدم به این صورت که با افرادی تماس می گرفتم و می گفتم در مسابقه تلفنی برنده شده اند. وقتی آنها را پای دستگاه خودپرداز می کشاندم از آنها کلاهبرداری اینترنتی می کردم.»

حمید درمورد روز حادثه گفت: «آن روز به خانه سهیلا رفتم که او به من گفت دیگر نمی تواند با من رابطه داشته باشد. من گفتم این همه به خاطر تو کلاهبرداری کردم و به این راحتی نباید من را کنار بگذاری اما او حرف خودش را می زد. یکدفعه عصبانی شدم و با او درگیر شدم و گلویش را فشار دادم. بعد که متوجه شدم فوت کرده، سعی کردم موضوع قتل را سرقت جلوه دهم.»

قاتل در یک قدمی اعدام بخشیده شد

در حالی که پدر و مادر سهیلا به عنوان اولیای دم شناسایی نشده بودند، معاون اول قوه قضائیه تقاضای قصاص حمید را کرد. اما درست زمانی که قاتل در یک قدمی اجرای حکم اعدام قرار داشت با بازگشت اولیای دم از خارج کشور و اعلام بخشش آنها از قصاص، متهم از اعدام رهایی یافت.

اولیای دم با حضور در شعبه 4 اجرای احکام و شرکت در جلسات صلح و سازش با حضور مریم خلیفه، در ازای دریافت وجه المصالحه از قصاص صرف نظر کردند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-01-25 18:40

افزودن دیدگاه جدید