کد مطلب: 

250846
واتس اپ ویژگی پاک شدن خودکار پیام‌ها را عرضه می‌کند
واتس اپ قابلیت جدیدی برای کاربرانش عرضه می کند که طبق آن پیام ها پس از هفت روز به طور خودکار ناپدید می شوند.
واتس اپ ویژگی پاک شدن خودکار پیام‌ها را عرضه می‌کند

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، قابلیت جدید واتس اپ به کاربران اجازه می دهد پیام هایی ارسال کنند که پس از هفت روز به طور خودکار پاک می شوند. البته کاربران خود باید قابلیت مذکور را فعال کنند.

آپدیت مذکور همراه گزینه ای طراحی شده که چت ها را سبک تر و خصوصی تر می کند. در حقیقت این ویژگی مشابه قابلیتی است که در اسنپ چت نیز وجود دارد.

به گفته واتس اپ هدف از ارائه قابلیت پیام هایی ناپدید شونده آن است که چت ها برای همیشه حفظ نشوند. کاربران می توانند این ویژگی را برای خود فعال کنند و همچنین ادمین گروه ها نیز قابلیت کنترل ویژگی را دارند.

واتس اپ قصد دارد با فعال کردن این ویژگی حس واقعی‌تری به گفتگوهای مجازی بدهد و به کاربران این حس را القا کند که گفتگوها برای همیشه باقی نمی‌مانند.

این پیام رسان در بیانیه ای می نویسد: ما با قابلیت حذف شدن خودکار پیام ها در هفت روز شروع کردیم. البته هنوز استفاده از چت ها امکانپذیر است و فرد موضوع محاوره را فراموش نمی کند. فهرست خرید یا آدرسی که چند روز قبل درچت ذخیره کرده اید برای مدتی که به آن نیاز دارید، باقی می مانند و پس از آن ناپدید می شوند.

علاوه بر آن پیام های باز نشده در چت های واتس اپ پس از هفت روز ناپدید می شوند اما پیش نمایش آنها همچنان در نوتیفیکیشن های واتس اپ باقی می ماند.

ویژگی جدید این پیام رسان در ماه جاری میلادی برای کاربران عرضه می شود.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-11-07 09:00

افزودن دیدگاه جدید