کدخبر :249183 پرینت
30 شهریور 1399 - 11:36

قابلیت شخصی سازی تصویر پس زمینه به واتس اپ اضافه شد

شرکت فیسبوک از قابلیت جدید پیام رسان خود خبر داد که این قابلیت فعلا در اختیار نرم افزارهای اندروید است و به زودی برای سیستم‌های iOS در دسترس قرار می‌گیرد.

متن خبر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، واتس اپ به دلیل داشتن قابلیت ویدئو چت کاربران بسیار بالایی دارد، اما این اپلیکیشن در مقایسه با اپلیکیشن‌های مشابه نیاز به ارتقاء قابلیت‌های خود دارد. برای مثال واتس اپ قابلیت ویرایش متن‌ها را ندارد و وقتی جمله‌ای اشتباه تایپ می‌شود، کاربر مجبور به حذف متن بوده که این خود یک معضل بزرگ برای کاربران این نرم افزار است. واتس اپ زیر مجموعه شرکت فیسبوک بوده که این شرکت در تلاش برای ارتقاء این پیام رسان پرکاربرد است.

واتس اپ به زودی به کاربران خود امکان انتخاب تصاویر پس زمینه برای گپ‌های مختلف را می‌دهد. این که بتوانید پس زمینه سفارشی را برای گپ‌های مختلف در واتس اپ تنظیم کنید، چیزی است که بسیاری از کاربران از آن بهره می‌برند. اگرچه هم اکنون کاربران می‌توانند برای گپ‌های خود پس زمینه انتخاب کنند، اما این تنظیم پس زمینه برای همه گپ‌های کاربر است و کاربر قابلیت انتخاب پس زمینه برای گپ‌های مختلف را ندارد. فیسبوک اعلام کرد: این محدودیت به زودی از بین خواهد رفت چرا که واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی است که به کاربر این امکان را می‌دهد تصاویر پس زمینه مختلفی را برای گپ‌های متفاوت خود تنظیم کند.

با تنظیم تصویر زمینه جدید، پیام رسان واتس اپ از کاربر خواهد پرسید، آیا می‌خواهد تصویر زمینه گپ فعلی را تنظیم کند یا خیر. همچنین قابلیت تنظیم سطح روشنایی تصاویر پس زمینه به این اپلیکیشن اضافه شده است که به همین منظور واتس آپ گزینه whatsApp Doodle را به این اپ اضافه کرده است. سایت WABetainfo برای اولین بار این ویژگی را در واتس اپ نسخه بتا ۲.۲۰.۲۰۰.۱۱ برای اندروید اعلام کرد.

درحالی که این ویژگی برای اندروید در دسترس است، کاربران منتظر ارتقاء این ویژگی برای سیستم عامل‌های iOS نیز هستند. این ویژگی هم اکنون درحال توسعه بوده و کاربران باید کمی صبر کنند تا ویژگی مذکور برای عموم در دسترس قرار گیرد.

انتهای پیام

برچسب ها

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.