کد مطلب: 

243670

عواقب لایو جنجالی؛ ستاره پرسپولیس با تیم قطری توافق کرد؟

شب گذشته بشار رسن ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در یک لایو با شبکه تلویزیونی قطری شرکت کرد که پرسش مجری جنجال آفرین شد.
عواقب لایو جنجالی؛ ستاره پرسپولیس با تیم قطری توافق کرد؟

به گزارش ورزش سه، بشار رسن سومین فصل حضورش در تیم پرسپولیس را پشت سر می‌گذارد. او که عملکرد خوبی با پیراهن سرخ ها داشته، در پایان فصل قراردادش به اتمام خواهد رسید و با وضعیت فعلی احتمال جدایی وی وجود دارد چرا که پرسپولبسی ها بدقولی های مختلفی را در قبال این بازیکن خوش تکنیک انجام داده‌اند.

رسن شب گذشته در برنامه «فالوور» تلویزیون قطری حضور یافت و درباره موضوعات مختلف اظهار نظر کرد. بشار که این روزها در عراق به سر می‌برد، بارها در برنامه های این چنینی شرکت کرده اما صحبت های مجری در برنامه دیشب جنجال های زیادی را ایجاد و شایعه جدایی بشار را پررنگ‌تر کرد.

مجری در آخرین دقایق این برنامه پرسید که آیا فصل بعد به پیشنهاد قطری ات پاسخ مثبت می‌دهی؟ رسن از پاسخ به این پرسش طفره رفت و خندید که در ادامه این مجری قطری گفت: امیدوارم فصل بعد در تیم قرمزپوش قطر حضور داشته باشی. بشار دوباره خندید و گفت انشالله به آن‌جا می‌آیم و تو را از نزدیک می‌بینم.

باتوجه به این صحبتی که مطرح شد، به نظر می‌رسد که هافبک عراقی پرسپولیس پیشنهادی از تیم الریان یا الدحیل را در جیب دارد که می‌تواند حداقل از نظر مالی انتقال بزرگی برایش به حساب بیاید.

اتفاق عجیب این که او نزدیک به یک سال هیچ دریافتی ای از باشگاه پرسپولیس نداشت و حالا میزان بسیار کمی از حقوقش را گرفته. نکته جالب این است که بشار برخلاف دیگر خارجی ها مشکل بانکی در زمینه دریافت ندارد و سرخ ها چنین بهانه ای نیز در قبال پرداخت دستمزد او ندارند و می‌توانند به صورت دستی نیز حقوقش را بپردازند.

او در لایو اینستاگرامی چند روز پیش هم اولویتش را پرسپولیس دانست اما اعلام کرد که این موضوع به حل مشکل مالی اش در پرسپولیس و پیشنهاد آینده قرمزها بستگی دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-04-15 17:26

افزودن دیدگاه جدید