کد مطلب: 

281155

قابلیت جدید واتس‌اپ برای کاربران آیفون هم فعال شد

در روزهای اخیر واتس‌اپ با معرفی حالت Companion، دسترسی و امکان اتصال کاربران اندرویدی با یک حساب کاربری به حداکثر پنج گوشی را فعال کرده بود که در خبری جدید رسما اعلام کرد این ویژگی در اختیار کاربران iOS نیز قرار گرفته است.
قابلیت جدید واتس‌اپ برای کاربران آیفون هم فعال شد

به گزارش سیتنا، سایت اطلاعاتی نرم‌افزار واتس‌اپ WABetaInfo خبر داد که در نسخه ۲۳.۱۰.۷۶ این برنامه موجود در اپ‌استور کاربران آیفون می‌توانند حساب خود را به چهار گوشی آیفون متصل کنید.

این قابلیت امکان انتقال تاریخچه و تمام پیام‌های شما به همه ۴ دستگاه‌ را فراهم خواهد کرد و واتس‌اپ ضمانت کرده که تمام مکالمات کاربران حتی در دستگاه‌های متصل‌ شده نیز رمزگذاری‌شده و محرمانه باقی می‌مانند.

قابلیت جدید واتس‌اپ برای کاربران آیفون هم فعال شد

واتس‌اپ در این اطلاع‌رسانی اعلام کرده که برخی از ویژگی‌های سرویس پیام‌رسان متا مانند ارسال پیام‌های گروهی و به‌روزرسانی استاتوس تنها از طریق دستگاه اصلی در دسترس هستند.

البته طبق روال گذشته همچنان انتقادها در خصوص کپی‌برداری از رقبا به واتس‌اپ ادامه دارد. چراکه این قابلیت مانند بسیاری از ویژگی‌های جدید دیگری که واتس‌اپ معرفی می‌کند، هم‌اکنون در سایر سرویس‌های پیام‌رسان رقیب مانند تلگرام و iMessage در دسترس کاربران است.

واتس‌اپ همچنین از برخورداری ویژگی بایگانی استاتوس‌ها در حساب‌های مربوط به کسب‌وکارها در اندروید در آینده‌ای نزدیک نیز خبر داد.

قابلیت جدید واتس‌اپ برای کاربران آیفون هم فعال شد

واتس‌اپ در چند ماه اخیر بسیار فعال ظاهر شده و قابلیت‌های جدیدی نظیر امکان ویرایش پیام‌ها تا ۱۵ دقیقه پس از ارسال، به‌ اشتراک‌گذاری نمایشگر در تماس‌های ویدیویی و قابلیت ایجاد نام کاربری را برای کاربران خود در دسترس قرار است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-06-01 14:14

افزودن دیدگاه جدید