کد مطلب: 

193867

آموزش استعلام خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه با اینترنت و پیامک

گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربر است. در حالت عادی و مرسوم مالک باید به یکی از مراکز پلیس+۱۰ مراجعه می‌کرد تا خلافی خودرو خود را دریافت کند. اما خوشبختانه دیگر هم دریافت و هم پرداخت آنلاین خلافی امکان پذیر است.
آموزش استعلام خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه با اینترنت و پیامک

به گزارش سیتنا،‌ گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری نکته ای است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربرد است.

در حالت عادی و مرسوم مالک باید به یکی از مراکز پلیس+۱۰ مراجعه می‌کرد تا خلافی خودروی خود را دریافت کند، اما خوشبختانه دیگر هم دریافت و هم پرداخت آنلاین خلافی امکان پذیر است.

استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت:

بدین منظور به آدرس سایت پلیس راهور به نشانی (http://rahvar120.ir)  مراجعه کنید و شماره بارکد پستی مندرج در پشت کارت خودرو را وارد کنید.

استعلام پیامکی خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه:

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات راهور ناجا شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ را برای استعلام مبالغ جرایم، نمره منفی و تخلفات پرداخت نشده، اعلام کرد.

شما می توانید شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید.)

و یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید.)

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2016-12-16 15:15

افزودن دیدگاه جدید