کد مطلب: 

294693

قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان

مقتول به همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با ۶ نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.
قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان

به گزارش سیتنا، ۶ مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

روز گذشته سه‌شنبه بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر از طریق تماس تلفنی با ماموران کلانتری ۱۳۶ فرجام مرگ مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امورجنایی جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مرد جوان در یک نزاع دسته‌جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول به همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با ۶ نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

بدین ترتیب ۶ نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته‌اند را شناسایی کنند.

با دستور قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2024-05-15 09:47

افزودن دیدگاه جدید