کد مطلب: 

287755

ماجرای سرقت‌های سریالی از رانندگان توسط مرد زن نما

به‌دنبال وقوع سرقت‌های سریالی از رانندگان در سطح شهر تهران از سوی یک مرد زن نما، رسیدگی به این پرونده در دستورکارگروهی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.
ماجرای سرقت‌های سریالی از رانندگان توسط مرد زن نما

به گزارش سیتنا، آنها در گام نخست با انجام تحقیقات میدانی متوجه شدند که مردی با ظاهر و پوشش زنانه در سطح شهر تهران به‌عنوان مسافر سوار خودروی مردان جوان شده و در بین راه با تهدید چاقو اموال با ارزش و پول نقد راننده را سرقت می‌کند.

هرچند در ابتدا سرنخی از متهم وجود نداشت اما در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات فنی موفق به شناسایی هویت متهم شدند و پس از مراقبت‌های شبانه روزی و ردزنی، او را در مخفیگاهش دستگیر کردند. در جریان بازرسی مخفیگاه متهم بخشی از اموال مسروقه کشف شد.

با آغاز بازجویی‌ها از متهم او اعتراف کرد که شب‌ها با تغییر چهره‌ و لباسش به شکل زنانه در خیابان‌های مختلف به‌عنوان مسافر سوار ماشین رانندگان می‌شد و در ادامه با استفاده از چاقو همه اموال با ارزش آنها را به سرقت می‌برد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی، ‌رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در این‌باره گفت: متهم در جریان بازجویی‌ها به 5 فقره سرقت با این شیوه اعتراف کرد و تحقیقات برای کشف دیگر جرائم احتمالی وی ادامه دارد. سردار گودرزی از شهروندانی که با این شیوه از آنها سرقت شده خواست برای طرح شکایت به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-11-22 08:57

افزودن دیدگاه جدید