کد مطلب: 

284397

سردار آزمون: مورینیو بهترین مربی جهان است

ستاره ایرانی رم از عقد قرارداد با این باشگاه شگفت زده است.
سردار آزمون: مورینیو بهترین مربی جهان است

به گزارش سیتنا، سردار آزمون که امروز با قراردادی قرضی به مدت یک فصل(با بند خرید قطعی) از بایر لورکوزن آلمان به آ. اس. رُم پیوست، پس از رونمایی با پیراهن جالوروسی، مقابل دوربین این باشگاه قرار گرفت و گفت‌وگویی انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

سردار به رم خوش اومدی. چقدر خوشحالی که اینجا هستی؟
خیلی خوشحالم چون به یکی از بهترین و بزرگترین باشگاه‌های دنیا اومدم. هیچ کلمه‌ای برای توصیف احساساتم وجود ندارد، اما خیلی خوشحالم که اینجا هستم.

وقتی به تریگوریا رسیدی، اولین برداشتت چه بود؟
می‌دانم به یکی از بهترین باشگاه‌های اروپایی آمدم. شب قبلش اصلاً نتوانستم بخوابم. بی‌صبرانه منتظر بودم به این تیم بیایم. فکر می‌کنم هیچ احساساتی برای یک بازیکن بهتر از ورود به یک باشگاه بزرگ نیست.

رم در دو فصل اخیر عملکرد موفقی در اروپا داشته و حتی شما این فرصت را داشتی که سال گذشته با آنها روبه‌رو شوید. بازی مقابل این باشگاه چطور بود؟
رُم بازیکنان خیلی خوبی دارد که بهترین‌های دنیا هستند و در هر پست بهترین بازیکنان را دارند. خیلی تهاجمی بازی می‌کردند و من هم دوست دارم تهاجمی بازی کنیم. من هم تیم را دوست دارم و از نحوه بازی رم خوشم می‌آید چراکه خیلی خوب هستند.

تو ژوزه مورینیو را می‌شناسی؟ فصل قبل پس از دیدار لورکوزن با هم خوش و بش کردید و صحبتی انجام دادید؛ حالا چه حسی داری از اینکه می‌توانی با او کار کنی؟
به نظر من او بهترین مربی جهان است. بی صبرانه منتظر هستم تا با او کار کنم. حتما چیزهای زیادی از او یاد می‌گیرم. ما بازیکنان همیشه همه تلاشمان را برای تیم انجام می‌دهیم.

تو بازیکن با تجربه‌ای حتی در سطح اروپایی هستی؛ از این ماجراجویی جدید در ایتالیا چه انتظاری داری؟
البته که می‌خواهم چند تا جام به دست بیاوریم. هدف من و رویای من انجام این کار با رم است. رم طرفداران زیادی دارد که یکی از بهترین‌ها در اروپا هستند. کادر فنی عالی و یک تیم عالی دارندو بی‌صبرانه منتظر هستم تا همراه با این باشگاه قهرمانی به دست بیاورم.

و اهداف شخصی خودت برای این فصل چه چیزی است؟
همانطور که گفتم رویای من گرفتن جام با رم است.

فصل گذشته در استادیوم المپیکو بازی کردی. اولین برداشتت از این ورزشگاه و هوادارانش چه بود؟
آنها طرفداران خیلی پرشوری دارند. در دوران فوتبالم تا حالا چنین چیزی ندیده بودم. بی‌صبرانه منتظرم در المپیکو مقابل هوادارانمان بازی کنم.

در آخر پیامی برای هواداران رم داری؟
ما درون زمین همه تلاشمان را می‌کنیم. لطفا شما هم از ما حمایت کنید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2023-08-26 18:13

افزودن دیدگاه جدید