کد مطلب: 

283149

تا یک قدمی مرگ با بلعیدن سوئیچ خودرو

راننده‌ای اهل عربستان سعودی به‌طور تصادفی سوئیچ خودروی خود را بلعید و پس از انجام عمل لاپاراسکوپی برای باز شدن راه‌های هوایی‌اش، از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
تا یک قدمی مرگ با بلعیدن سوئیچ خودرو

به گزارش سیتنا، یک تیم پزشکی خبره در شهر ساحلی القنفذه در استان مکه، توانست سوئیچ خودروی مردی را که در گلویش گیر کرده بود از مجرای تنفسی او درآورده و او را که تا یک قدمی مرگ و خفه شدن پیش رفته بود نجات دهد.

البته اینکه این مرد چگونه سوئیچ خودرو را بلعیده بود، مشخص نیست اما بیشتر خبرگزاری‌هایی که این خبر را منتشر کردند، می‌گویند، «او در حال بازی با سوئیچ خودرویش بوده است.» اگرچه این توضیح، روشن نمی‌کند که چگونه بازی با سوئیچ خودرو به بلعیدن آن ختم شده است، نکته مهم این است که این راننده که تا حد خفگی پیش رفته بود، نه‌تنها از مرگ جست، بلکه سوئیچ خود را دوباره به دست آورد.

وقتی این مرد پس از حادثه به بخش اورژانس بیمارستان برده شد، پزشکان با انجام تصویربرداری اشعه ایکس توانستند محل قرار گرفتن سوئیچ در مجرای تنفسی این مرد را بیابند. از آنجایی‌که این مرد مشکل قلبی هم داشت، شرایط هم پیچیده‌تر شده بود. اما خوشبختانه عمل لاپاروسکوپی موفقیت‌آمیز بود و این مرد عربستانی از این حادثه جان سالم به‌در برد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-07-25 07:00

افزودن دیدگاه جدید