کد مطلب: 

267108

داستان شکایت زن روسی از سردار آمون چه بود؟

در حالی که خبرهایی مبنی بر شکایت یک زن روسی از سردار آزمون برای مهاجم تیم ملی حاشیه ایجاد کرد، اکنون این خبر تکذیب شد.
داستان شکایت زن روسی از سردار آمون چه بود؟

به گزارش جماران، در حالی که گفته می‌شد سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و تیم لوروزن آلمان باید برای حضور در دادگاه، بخاطر شکایت یک زن روسی به این کشور برگردد، این خبر تکذیب شد. به این ترتیب دیگر قرار نیست مهاجم تیم ملی ایران برای محاکمه به روسیه سفر کند و چنین خبری از پایه کذب است.

امروز یک رسانه روسی در ادامه حاشیه سازی برای سردار آزمون مهاجم آماده این روزهای کشورمان و باشگاه لورکوزن مدعی شده در پی شکایت یک خانم که ادعا کرده با سردار آزمون ارتباط داشته و از او صاحب بچه شده، باید طی ۱۵ روز آینده به روسیه برگشته و در دادگاه حاضر شود تا ضمن طی شدن روند پرونده، در آزمایشات ژنتیکی و مولکولی شرکت کند. 

در حالی که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و اصلا برای چنین موضوعاتی لازم نیست به کشوری سفر کرد. برابر با گزارش های رسیده به رسانه طرفداری، چنین درخواستی از طرف دادگاه یا از طریق یک شخص حقیقی یا حقوقی برای آزمون ارسال نشده و به نظر می رسد آن رسانه خبر کذبی را منتشر کرده باشد. با توجه به اینکه آزمون از فوتبال روسیه جدا شده و به آلمان رفته است عده ای می خواهند برای سردار آزمون حاشیه سازی کنند.

هنوز هیچ نامه یا درخواستی از سوی دادگاه های روسیه برای آزمون فرستاده نشده و ماجرای برگشتن او به روسیه برای شرکت در دادگاه در حد شایعه است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-03-16 00:27

افزودن دیدگاه جدید