کد مطلب: 

265703

شکایت عجیب یک زن تهرانی از دندانپزشک قاتل

دندانپزشک جوان که پیش از این به اتهام قتل پیرمرد تحت بازجویی بود،متهم به کلاهبرداری ۶۰۰ میلیون تومانی شد.
شکایت عجیب یک زن تهرانی از دندانپزشک قاتل

به گزارش رکنا، بهمن ماه سال گذشته، پرونده قتل مرد 70 ساله ای در ارتفاعات سعادت آباد روی میز " حبیب الله صادقی " بازپرس شعبه چهارم دادسرای امورجنایی تهران گشوده شد.

تحقیقات اولیه نشان داد، مقتول مرد 70 ساله ای بوده که در زمینه خرید و فروش دلار فعالیت داشته و در روزحادثه  پس از مشاجره لفظی در خودرو ال 90 با ضربات چاقو به قتل رسیده است. این درحالی بود که قاتل پس از ارتکاب به جنایت با خودرو متواری شده و یک زن کوهنورد شاهد قتل بوده است.

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس ویژه قتل وارد عمل شدند و مظنون اصلی پرونده را دستگیر کردند. متهم دندانپزشکی است که از کشور اوکراین به تهران آمده و از مدت‌ها قبل با مقتول خرید و فروش دلار می‌کرده است.

متهم سابقه دار که به جرم شلیک و سوءقصد به جان برادرش در زندان بود، درتحقیقات اولیه، قتل مرد 70 ساله را در ارتفاعات سعادت آباد انکار کرد و خود را بیگاه دانست.

شکایت از متهم به جرم کلاهبرداری

در حالی که پرونده قتل مرد 70 ساله درحال رسیدگی قضایی است و تحقیقات ادامه دارد، زن جوانی به نام سمیرا با مراجعه به شعبه چهارم دادسرای امورجنایی تهران از جراح دندانپزشک به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: با متهم روابط کاری داشتم. چندی قبل برای خرید تجهیزات اداری و پزشکی 600 میلیون تومان به او پول قرض دادم امامدارکی دارم دارم که ثابت می او تجهیزات را نخریده و تا این لحظه مبلغی را برنگردانده است.

بازپرس ویژه قتل برای کشف ابعاد پنهان این پرونده به تحقیق از متهم پرداخت. وی در دفاع از خود گفت: با شاکی روابط کاری داشتم و با توجه به اعتمادی که بین ما بود، 600 میلیون تومان از او پول قرض گرفتم. اگر آزاد شوم می توانم پول شاکی را پرداخت کنم یا اینکه از پدرم در پرداخت بدهی کمک بگیرم.

انکار مجدد اتهام قتل

باتوجه به اینکه ادله و مدارک نشان می دهد متهم در لحظه قتل و همچنین رها سازی جسد مرد 70 ساله در مکان ها حضور داشته است. متهم ضمن انکار مجدد اتهام قتل گفت: من فقط با آن پیرمرد هم مسیربودم.

بنابراین گزارش، بادستور حبیب الله صادقی بازپرس شعبه چهارم دادسرای امورجنایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2022-01-29 09:56

افزودن دیدگاه جدید