کد مطلب: 

255413

آخرین خبر از قتل خانم دکتر تهرانی

همکار خانم دکتر داروساز به عنوان اولین مظنون به قتل او بازداشت شد.
آخرین خبر از قتل خانم دکتر تهرانی

به گزارش رکنا، شانزدهم اسفند ماه رسیدگی به مفقود شدن خانم دکتر داروساز تهرانی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

مادر خانم دکتر در اولین مواجهه با پلیس به ماموران گفته بود: «دخترم در خانه تنها زندگی می کند و فرزندانش که خارج از کشور هستند در تماس با من گفته اند که نگران او هستند چون به تماس هایشان پاسخ نمی دهد.»

با درخواست مادر خانم دکتر، ماموران پلیس وارد خانه او شدند و در بررسی خانه با اتاق خوابی به هم ریخته که لباس های زنانه کنار تخت ریخته شده بود روبرو شدند و بلافاصله چشمشان به جسد خانم دکتر افتاد که در اتاق خواب قرار داشت و یک نفر جسد را به مثل مومیای لابلای لباس پیچیده بود. این در حالی بود که از اتاق بوی تعفن می آمد.

در بررسی های پلیسی مشخص شد مقداری طلا و گوشی خانم دکتر و مدارک داروخانه هم از خانه اش به سرقت رفته است.

پرونده قتل به دادسرای جنایی تهران ارجاع شد و روی میز بازپرس واحدی قرار گرفت. بررسی دوربین های مدار بسته محل نشان می داد مردی سراسیمه از خانه خارج شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد آن مرد در صنف داروخانه فعالیت داشته و او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

متهم در برخورد اولیه با پلیس اظهار داشت: «چند سالی می شود که خانم دکتر را می شناسم و با هم مراورده مالی و کاری داریم. روز حادثه من قرار بود برای او 800 هزار دلار پول ببرم که برای فرزندانش بفرستد. اما زمانی که به خانه اش رسیدم دیدم که او به قتل رسیده و محل را ترک کردم.»

با توجه به اینکه مظنون پرونده در مورد محل دقیق تهیه دلارها حرفی به ماموران نزده است، تحقیقات در خصوص این پرونده برای روشن شدن زوایای پنهان و مشخص شدن عامل جنایت ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-03-13 10:02

افزودن دیدگاه جدید