کد مطلب: 

249498
مدیران استقلال فوتبالی که نیستند هیچ، استقلالی هم نیستند
دروازه‌بان پیشین تیم استقلال گفت: شوی استراماچونی توسط مدیریت باشگاه رقم خورد و نمی‌توان شخص دیگری را مقصر ناکامی‌های این تیم دانست.
مدیران استقلال فوتبالی که نیستند هیچ، استقلالی هم نیستند

به گزارش ایران پژواک، هادی طباطبایی درباره شکست استقلال مقابل پاختاکور ازبکستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید: «استقلال امسال در آسیا فقط حضور داشت. به خاطر اتفاقاتی که در جام حذفی افتاد شرایط خوبی نداشت و بدون سرمربی راهی این مسابقات شد. بازیکنان هم تکه تکه به تیم اضافه شدند. استقلال تدارک خاصی برای حضور در آسیا ندیده بود و عدم نتیجه‌گیری هم طبیعی بود.»

طباطبایی معتقد است شوی استراماچونی یک جام را از استقلال گرفت: «این اتفاقات توسط مدیریت باشگاه رقم خورد و نمی‌توان شخص دیگری را مقصر ناکامی‌ها دانست. تیمی که با آرامش کار می‌کرد و خوب نتیجه می‌گرفت اما در یک هفته تلاش‌های یک ساله‌اش از بین رفت.»

دروازه‌بان اسبق استقلال درخصوص اینکه با این وضعیت باید برای سال آینده این تیم چه تصمیمی گرفت و چه کسی را به عنوان سرمربی تیم معرفی کرد توضیح داد: «آنهایی که تاکنون تصمیم گرفته‌اند باید بازهم تصمیم بگیرند! متاسفانه افرادی در باشگاه حضور دارند که علاوه بر اینکه فوتبالی نیستند، استقلالی هم نیستند. اگر دل‌شان به حال این تیم می‌سوخت این بلاها را در جام حذفی بر سر تیم نمی‌آوردند. معلوم نیست فصل بعد می‌خواهند چه بلایی سر استقلال بیاورند.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید