کد مطلب: 

245614
زن خائن توسط برادر آبادانی در خیابان سلاخی شد
زن متاهلی، که توسط پلیس آبادان در وضعیتی بسیار نامناسب با یک پسر جوان دستگیر شده بود توسط برادرش به طرز فجیعی به قتل رسید.
زن خائن توسط برادر آبادانی در خیابان سلاخی شد

به گزارش رکنا، قتل ناموسی دیگر در آبادان مردی خواهرش را درون خیابان سلاخی کرد و به قتل رساند.

در پی تماس تلفنی با مرکز پلیس 110 آبادان 26 خرداد ماه  مبنی بر سلاخی شدن یک زن جوان در خیابان بهار 9 آبادان توسط فردی ناشناس بلافاصله مأمورین کلانتری 13قدس به محل وقوع جرم حاضر شده ومشاهده کردند که زن جوانی بصورت بی رحمانه مورد سلاخی قرار گرفته و به قتل رسیده است و فرد مهاجم نیز از محل وقوع فرار کرده است .

در بررسی های بعمل آمده مشخص شد مقتول زنی متأهل است که در 26 فروردین ماه به همراه پسری جوان دروضعیتی نامناسب به دلیل خیانت به شوهرش در خانه اش دستگیر شده وروانه زندان شده بود که پس از دو ماه وی آزاد شده که به طرز فجیعی در خیابانی که نزدیک به خانه اش بود به قتل می رسد.

قتل زن خیانتکار در خیابانی در آبادان

در بررسی های بعمل آمده مشخص شد این زن توسط برادر خودش سلاخی شده است که مأمورین در اقدامی غافلگیرانه متهم را دستگیر و متهم نیز به قتل خواهرش اعتراف کرد و اظهار داشت که خواهرش را به دلیل روابط نامشروع و خیانت به شوهرش کشته و ده ها بار کارد سلاخی را به سینه و گردن خواهرش فروبرده تا از مرگ خواهرش مطمئن شود.

گفتنی است با توجه به وقوع چندین فقره تیراندازی به سمت خانه یک زن در منطقه بهار در آبان و اسفندماه سال گذشته مأمورین ضمن تحقیقات و تعقیب مراقبت خانه زن متوجه شدند که این زن در زمانیکه همسرش به سرکار می رود.

پسران جوان و مجرد را به خانه اش می آورد و با آنها روابط نامشروع برقرار می کند که مأمورین در همین راستا ساعت 8صبح روز 26فرودین ماه پس از هماهنگی بامقام قضایی ضمن حضور در خانه این زن خائن وی را به همراه پسری جوان را در وضعیتی نامناسب مشاهده و دستگیر کردند .این در حالیکه بود که اهالی محل نیز در خصوص رفت و آمدهای مشکوک به این خانه اعلام شکایت کرده بودند.

زن خیانتکار به قتل رسید/ برادرش وی را با چاقو در آبادان سلاخی کرد

یکی از بستگان این زن به در زمان دستگیری به خبرنگار رکنا گفت:   این زن که دارای 3 فرزند است با توجه به شغل همسرش که بیشتر در خارج از خانه است به همسر خیانت کرده و با پسر جوانی در ارتباط بوده است و وقتی فرزندان این زن متوجه خیانت مادرشان می شوند تصمیم به افشاگری این رابطه شوم نزد پدرشان را داشتند که پسر جوان آنها را تهدید کرده است.

وی افزود: پسر جوان برای زهر چشم گرفتن از فرزندان این زن در چند مرحله اقدام به تیراندازی به سمت خانه کرده است که شوهر این زن متوجه ماجرا شده و با در خواست کمک از پلیس ماموران همراه با شوهر این زن وارد خانه شده و پسر جوان و زن جوان را دستگیر می کنند.

لازم به ذکراست زمانیکه این زن در زندان حضور داشت شوهر این زن درخواست طلاق از همسرش را اعلام کرده بود که کی به شکل فجیعی به قتل رسید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-06-18 08:03

افزودن دیدگاه جدید