کد مطلب: 

238929
کمک بانک ایتالیایی برای حل مشکل استراماچونی و استقلال
وب سایت ایتالیایی ضمن تشریح شرایط ایجاد شده بین آندره استراماچونی و باشگاه استقلال پیش بینی کرد در بازگشت این مربی ایتالیایی طی روزهای آینده پیشرفت ایجاد شود.
کمک بانک ایتالیایی برای حل مشکل استراماچونی و استقلال

به گزارش ایران پژواک، سایت «توتومرکاتو» ایتالیا در گزارشی وضعیت آندره استراماچونی سرمربی استقلال را منعکس کرده است.

این گزارش با عنوان «استراماچونی - استقلال؛ یک بانک ایتالیایی مداخله می‌کند» نوشت: «بازگشت استراماچونی به استقلال؛ دود خاکستری برای بازگشت. تلاش سفارت ایران برای پرداخت منظم به استراماچونی موفقیت آمیز نبود. خوش‌بینی فیلتر شده است و دیروز هم روز خوبی نبود چرا که باوجود آماده بودن امضای قرارداد تا ماه ژوئن (پایان این فصل از فوتبال ایران) هیچ چراغ سبزی از سوی مسئولان ایران نشان داده نشد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «با این حال ایرانی ها امید خود را از دست نداده اند مثل استراماچونی که توجه و محبت زیادی از سوی مردم دریافت می کند که به بازگشت وی علاقه مند هستند. در عین حال تیم تمریناتش را با برنامه های مربی ایتالیایی ادامه می دهد و از قبول مربی موقت خودداری می کند. مداخلاتی از سوی یک بانک ایتالیایی برای پرداخت منظم قرارداد استراماچونی صورت گرفته است. در روزهای آینده انتظار پیشرفت می رود. ماجرای استراماچونی و استقلال هنوز تمام نشده است.»

آندره استراماچونی شب گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد که هنوز منتظر حل مشکل پرداخت قراردادش هست و دوست دارد به استقلال بازگردد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-12-18 16:02

افزودن دیدگاه جدید