کد مطلب: 

237918
شجاع و سیامک جمعه ذخیره بودند، شنبه فیکس!
کالدرون پیش از بازی با نساجی با تغییرات ناگهانی، اردوی تیمش را به هم ریخت، اما خوش‌شانس بود که ساعتی بعد، بازی لغو شد.
شجاع و سیامک جمعه ذخیره بودند، شنبه فیکس!

به گزارش خبرورزشی، دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران با مخالفت استانداری تهران و به دلیل آلودگی هوا لغو شد. شنیدیم روز بازی (دیروز) در هتل اتفاقاتی افتاد و کالدرون تصمیماتی گرفت که می‌توانست در صورت برگزاری بازی، پرسپولیس را به هم بریزد!

اما ماجرا چه بود؟ همان‌طور که پیشتر نوشتیم ظاهراً گابریل کالدرون در رختکن پیش از بازی حذفی مقابل صنعت نفت آبادان به سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده دو مدافع فیکس خودش می‌گوید: «این بازی فیکس هستید، اما بازی بعدی در لیگ برتر مقابل نساجی مازندران یکی از شما دوتا باید روی نیمکت بنشینید، چون محمدحسین کنعانی‌زادگان قرار است فیکس بازی کند!» همچنین شنیدیم سرمربی آرژانتینی قبل از آن بازی حذفی به مهدی عبدی جوان گفته نیمه دوم او را بیرون می‌کشد!

بعد از بازی برابر صنعت نفت آبادان و حتی در آخرین تمرین پرسپولیس، کالدرون تصمیم گرفته بود از زوج سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان استفاده کند. در همه تمرینات این دو در جمع اصلی‌ها تمرین کردند و شجاع خلیل زاده بین ذخیره‌ها! همچنین محمد نادری ملی‌پوش هم در تمرینات قبل از بازی لغو شده برابر نساجی مازندران در جمع اصلی‌ها تمرین می‌کرد اما...

جمعه شب هم این بازیکنان با ذهنیتی که گفتیم به اردو رفتند ولی صبح شنبه شنیدیم اتفاقات عجیبی رخ داد! شنیدیم گابریل کالدرون دیروز صبح ناگهان تصمیم گرفت به جای سیدجلال حسینی از شجاع خلیل زاده در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان استفاده کرده و کاپیتان اول تیمش را نیمکت‌نشین کند!

از طرفی سیامک نعمتی که در تمام تمرینات هفته گذشته در جمع ذخیره‌ها تمرین می‌کرد نیز جانشین محمد نادری در ترکیب اصلی شد تا برابر نساجی مازندران بازی کند.

گویا خود این بازیکنان هم وقتی متوجه تصمیم جدید گابریل کالدرون در روز بازی شدند شاخ درآوردند! دیروز در هتل اوین، کالدرون با تغییرات ناگهانی، اردوی تیمش را به هم ریخت، اما خوش‌شانس بود که ساعتی بعد، بازی لغو شد.

گفته می‌شود این تصمیمات خلق‌الساعه و ناگهانی گابریل کالدرون زیر سر یک ملی‌پوش با نفوذ است که ظاهراً سرمربی تیم از او حرف‌شنوی دارد و...!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-12-01 23:38

افزودن دیدگاه جدید