کد مطلب: 

234034
بازیکن کلیدی استقلال از حضور در دربی محروم است اما آبی ها امیدوارند که این محرومیت بخشیده شود.
محرومیت فرشید اسماعیلی برای دربی بخشیده می شود؟

به گزارش شفقنا، فرشید اسماعیلی در بازی استقلال برابر نفت مسجدسلیمان کارت قرمز دریافت کرده و از حضور در دربی محروم است. با این حال، استقلالی ها امیدوارند که بتوانند رای کمیته انضباطی را برگردانند تا با بخشیده شدن این کارت قرمز، شرایط برای حضور این بازیکن کلیدی در دربی فراهم شود. استقلالی ها معتقد هستند که دو کارت زردی که اسماعیلی در بازی هفته سوم گرفته به اشتباه به او داده شده و نباید اخراج می شد و به همین دلیل بخشیده شدن محرومیت او بخاطر دریافت کارت قرمز هستند.

در همین زمینه مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید: «  پیگیر اعتراض باشگاه استقلال درباره رفع محرومیت فرشید اسماعیلی هستیم و از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد. انتظار ما (برای بخشیده شدن اسماعیلی) کاملا قانونی و منطقی است. اگر درباره نگاه عادلانه صحبت می‌کنند، اکنون زمانش رسیده که آن را در عمل نشان دهند. منتظر تجدید نظر کمیته داوران و فدراسیون فوتبال هستیم و امیدواریم به دور از هیاهوها تصمیم مبتنى بر عدالت و انصاف در این مورد اتخاذ شود».

همچنین باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را در این زمینه به کمیته انضباطی ارسال کرده است. با این حال، تاکنون این کمیته جوابی به نامه استقلالی ها نداده و با توجه به نزدیک بودن دربی به نظر می رسد که کمیته انضباطی تصمیمی برای بخشیدن محرومیت یک جلسه ای فرشید اسماعیلی ندارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه