کد مطلب: 

230727
هواداران پرسپولیس این روزها چهار دغدغه جدی دارند؛ از خط دروازه گرفته تا انتخاب جایگزین برای بودیمیر.
۴ دغدغه جدی هواداران پرسپولیس

به گزارش شفقنا، رفته رفته به آغاز رقابت های لیگ برتر نزدیک می شویم.

پرسپولیس قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر بوده و در فصل بعد هم از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

سرخ پوشان تابستان داغی را تجربه کردند که بدون شک جدی ترین اتفاق آن جدایی برانکو از این تیم بود که تصمیم گرفت راهی الاهلی عربستان شود.

پرسپولیس سرانجام کالدرون را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده و برای پشت سر گذاشتن فصل آمادگی و بدنسازی راهی ترکیه شده است.

هواداران پرسپولیس این روزها چهار دغدغه اصلی و بزرگ دارند.

نخست وضعیت دروازه این تیم است. بیرانوند بعد از آمدن به پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرده و تیم سه فصل پیاپی است که قهرمان لیگ برتر می شود. او با چند پیشنهاد خوب خارجی مواجه شده و هنوز تکلیفش را مشخص نکرده است. جدایی بیرانوند می تواند پرسپولیس را با مشکل در خط دروازه مواجه کند به ویژه اینکه گزینه اصلی جایگزینی اش یعنی رشید مظاهری هم راهی تراکتور سازی شد.

دوم وضعیت بشار رسن است. این بازیکن عراقی برخلاف دیگر هموطنانش بسیار آرام و بدون حاشیه بود. او دو سال در پرسپولیس بازی کرد و عملکرد بسیار خوبی هم از خود نشان داد. قرارداد بشار با پرسپولیس به پایان رسیده است و هواداران اصلا دوست ندارند که این بازیکن را از دست دهند.

با توجه به اینکه رسن سهمیه زیر ۲۳ سال پرسپولیس خواهد بود جدایی اش اصلا به صلاح نخواهد بود و هواداران تیم سرخ پوش بی صبرانه در انتظار تمدید قرارداد او هستند.

دغدغه سوم فهرست مازاد است که قرار است توسط کالدرون بعد از بازگشت از اردوی ترکیه اعلام شود.

و اما دغدغه چهار هواداران پرسپولیس که از همه مهم تر است جذب یک مهاجم خارجی است. بودیمیر از پرسپولیس جدا شده و الان تنها علی علیپور توانایی بازی کردن به عنوان مهاجم نوک و تمام کننده را دارد.

پرسپولیس سخت به یک مهاجم خارجی نیاز دارد و هواداران بی صبرانه در انتظار رونمایی از این خرید هستند و باید دید که در روزهای پیش رو پرسپولیس آبستن چه حوادثی خواهد بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه