کدخبر :218608 پرینت
07 مهر 1397 - 10:10

ژوزه مورینیو اخراج می‌شود

ستاره سابق فوتبال انگلیس که این روز‌ها در قامت کارشناس رسانه‌ای فعالیت می‌کند معتقد است با توجه به اتفاقاتی که در پشت صحنه منچستریونایتد در حال رخ دادن است، ژوزه مورینیو به زودی از این تیم اخراج خواهد شد.

متن خبر

به گزارش خبرورزشی، ژوزه مورینیو باز هم دست به «خودویرانگری» زده و روز‌های بدی را در منچستریونایتد می‌گذراند. شیاطین‌سرخ در لیگ برتر انگلیس نتایج خوبی نگرفته‌اند، از جام اتحادیه هم خیلی زود و توسط دربی کانتی حذف شدند. مورینیو از طرف دیگر با بازیکنان تیمش هم به مشکل خورده و بعد از جنجال‌های زیادی که با پل پوگبا داشت حالا با مارکوس رشفورد هم مشکل دارد و بعد از هر باخت هم طبق روالی که تقریباً در همه سال‌های مربیگری اش داشته، شکست را گردن بازیکنان تیم می‌اندازد.

آلن شیرر ستاره سابق فوتبال انگلیس که این روز‌ها در قامت کارشناس رسانه‌ای فعالیت می‌کند معتقد است با توجه به اتفاقاتی که در پشت صحنه منچستریونایتد در حال رخ دادن و مثل یک دمل چرکی در حال بیرون زدن و مشکل ایجاد کردن است، ژوزه مورینیو به زودی از این تیم اخراج خواهد شد.

فیلمی که چهارشنبه از تمرین یونایتد منتشر شد نشان از یک درگیری لفظی شدید بین مورینیو و پوگبا می‌داد. گزارش‌های دیروز هم حاکی از آن بود که او با مارکوس رشفورد هم وارد دعوای لفظی شده است. روزنامه دیلی میل در این مورد نوشته مورینیو قدرت خود را از دست داده و نهایت تلاش خود را می‌کند که از بر هم ریختن رختکن تیمش جلوگیری کند.

شیرر معتقد است این فضای مسموم در رختکن منچستریونایتد در نهایت به اخراج مورینیو خواهد انجامید: «ژوزه پیش از این در چلسی هم با بازیکنانش وارد چالش شد و همه ما می‌دانیم سرنوشتش چه شد و او در نهایت در‌های خروجی را به خود دید و به نظر من همان سرانجام بار دیگر برای او اتفاق خواهد افتاد. امروزه بازیکنان خیلی قدرتمند هستند. پوگبا یک قرارداد هنگفت مالی را پشت سر خود دارد، آن‌ها نمی‌توانند او را در دو ماه آینده بفروشند، ضمن اینکه مورینیو هم داخل زمین نتایج مطلوب را نمی‌گیرد تا بتواند حرفش را به کرسی بنشاند. زمانی که من فوتبالم را شروع کردم بازیکنان اصلاً قدرتی نداشتند، اما به نظرم در حال حاضر اوضاع به شدت عوض شده است.»

مورینیو مدتی پیش و بعد از برد منچستریونایتد مقابل یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا، رشفورد را سرزنش کرده بود. گفته می‌شود این بازیکن ۲۰ ساله دستورات کادر فنی تیم را بعد از بازی گوش نکرده و بدن خود را طبق برنامه سرد نکرده است.

روحیه رشفورد در حال حاضر نسبت به دو ماه قبل که با تیم ملی انگلیس در جام جهانی حضور داشت و به نیمه‌نهایی رسید، کاملاً متفاوت شده است. از طرف دیگر رابطه تاریک پل پوگبا با مورینیو هم هفته قبل کاملاً عیان شد. پوگبا در بازی منجر به حذف منچستریونایتد از جام اتحادیه (مقابل دربی کانتی) غایب بود و مورینیو او را از عنوان «کاپیتان دوم تیم» نیز خلع کرده است.

شیرر می‌گوید شرایط فعلی مورینیو را درک می‌کند و به خوبی می‌داند دردسری که او با پوگبا دارد چه مشکلی می‌تواند ایجاد کند. کاپیتان سابق انگلیس همچنین گفت: «مورینیو همه کار کرده تا بتواند با پوگبا کنار بیاید و از او بهترین استفاده را ببرد. به او عنوان کاپیتانی داد، اما جواب نگرفت. الان از در انتقاد وارد شده و او را در رسانه‌ها می‌کوبد. در دفاع از مورینیو باید بگویم او مجبور است مقابل بازیکنی که پشت صحنه در حال دردسر درست کردن است، بایستد، چون نمی‌تواند بنشیند و بگذارد هر اتفاقی دور و برش رخ دهد.»

انتهای یپام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.