کد مطلب: 

208580
آن زن از رابطه پنهان شوهرش با من فیلم گرفت تا از من اخاذی کند
زن ۳۵ ساله که از شدت شرم با دستانش صورت خود را پوشانده و در حالی که مدعی بود به خاطر چند سال خیانت به همسر و زندگی ام نمی توانم با همسرم روبه رو شوم به تشریح ماجرای آشنایی اش با یک کلاهبردار حرفه ای پرداخت.
آن زن از رابطه پنهان شوهرش با من فیلم گرفت تا از من اخاذی کند

به گزارش رکنا، زن ادامه داد: اشتباه کردم و با این اشتباه بزرگ نه تنها زندگی شیرین و توام با خوشبختی ام را از هم پاشیدم بلکه دیگر همسرم همه اعتماد عاشقانه اش را به من از دست داده است.

اگرچه او تصمیم گرفته است از گناه بزرگ من چشم پوشی کند و با این کارش آبروی خانوادگی ام را حفظ کرده است اما من با عذاب وجدان شدیدی دست و پنجه نرم می کنم و نمی دانم عاقبت این زندگی چه خواهد شد. وی به  پلیس  فتا گفت: در یک خانواده بسیار ثروتمند بزرگ شدم پدرم چندین کارخانه داشت، وقتی تحصیلات دوران راهنمایی را به پایان رساندم یکی از دوستان پدرم از من خواستگاری کرد. شاهین اگرچه ۱۰سال از من بزرگتر بود اما تاجری ثروتمند بود که به امر صادرات و واردات اشتغال داشت با وجود این، او مرا درک می کرد و همواره مشوق و راهنمای من در زندگی بود. شاهین روزهای زیادی را در خارج از کشور به سر می برد تا به کارهای بازرگانی خود رسیدگی کند. پس از ازدواج با تشویق و حمایت های شاهین ادامه تحصیل دادم.

وارد دانشگاه که شدم تنها یک چیز آزارم می داد و آن این بود که خیلی زود ازدواج کرده بودم و معنای عشق و عاشقی را که برخی همکلاسی هایم از آن دم می زدند نمی فهمیدم. سال آخر دانشگاه بود و من مشغول یک پروژه تحقیقی بودم در این زمان با جوانی که خود را استاد دانشگاه معرفی می کرد و مدعی بود احاطه کاملی به پروژه های تحقیقاتی دانشگاه دارد آشنا شدم.

«امیر» به بهانه کمک به پایان نامه ام به من نزدیک شد. او با متن های عاشقانه و جملات عاطفی که برایم ارسال می کرد وجودم را تسخیر کرده بود به طوری که روابط ما با یکدیگر به دیدارهای مخفیانه و عاشقانه کشید. من هم با خرید کادوهای گران قیمت سعی می کردم او را خوشحال کنم.

در شرایطی که من وارد تحصیلات تکمیلی شده بودم باز هم این ارتباط ها ادامه داشت تا این که فردی در دانشگاه فیلمی از روابط بسیار خصوصی من با «امیر» را نشانم داد و من برای حفظ آبرویم چندین میلیون به او پول دادم این اخاذی ها ادامه داشت تا این که چند روز قبل زن دیگری که همان فیلم را داشت تقاضای ۱۰میلیون تومان کرد وقتی به خود آمدم و ماجرا را به پلیس فتا گزارش کردم تازه فهمیدم آن زن همسر امیر است و او خودش به طور مخفیانه این فیلم را برای اخاذی از من تهیه کرده بود حالا که شوهرم در جریان ماجرا قرار گرفته است، دیگر همه چیزم را از دست داده ام. اگر چه او از گناه بزرگ من گذشته است اما نمی دانم با دل چرکین و چشمان نگران همسرم چه کنم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2018-02-24 09:54

افزودن دیدگاه جدید