کد مطلب: 

200781

میزان مشارکت در اردبیل از 70 درصد گذشت

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل با بیان این‌که شمارش آرا در روستاها آغاز شده خاطرنشان کرد: 70 درصد گذشته است.
میزان مشارکت در اردبیل از 70 درصد گذشت

به گزارش ایسنا، ناصر نصیری در نشست خبری خود با خبرنگاران با اشاره به این‌که بیش از 680 هزار نفر از مردم استان اردبیل در رای‌گیری شرکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تا این لحظه مشارکت مردم استان اردبیل 70 درصد اعلام شده است .

وی با بیان این‌که فرایند اخذ رای در اغلب روستاهای استان اردبیل به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: شمارش آرا در روستاهای اردبیل آغاز شده بطوری که  با توجه به حضور پرشور مردم تا ساعت  24 نیز رای گیری ادامه دارد بطوریکه بعد از ساعت 24 هم افرادی که در شعب رای حضور دارند تا آخرین نفر رای آنها اخذ خواهد شد.

نصیری با اشاره تخلفات انتخاباتی در استان افزود: عمده تخلفات انتخاباتی در استان جزئی بوده است بطوری که نزدیک به هزار مورد مراجعه تکراری برای رای دادن بوده و 20 نفر نیز با شناسنامه متوفی برای رای دادن مراجعه کرده بودند  ناظران و عوامل اجرایی نیز با این تخلفات برخورد جدی می کنند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل در برخی از شعبه‌های شهری استان اردبیل که حضور مردم پرشور بوده با مشکل تمام شدن تعرفه مواجه بودیم ولی این موضوع به هیچ وجه دلیل متوقف شدن انتخابات نشد و سریعا بنابه درخواست شعبه مورد نظر تعرفه‌های رای به شعبه‌ها ارسال شد .
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-05-20 01:00

افزودن دیدگاه جدید