کد مطلب: 

13760

آخرین وضعیت جاده های کشور/ هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است/ بارش برف و باران در برخی نقاط ادامه دارد

مدیر اطلاع رسانی راهور ناجا از بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

 

برابر آخرین اخبار دریافتی از وضع جوی و ترافیکی ، در استان آذربایجان شرقی ، غربی و اردبیل (اکثر محورها) استان مازندران (ارتفاعات هراز ،کرج چالوس ) چهارمحال و بختیاری (محور کوهرنگ مسجد سلیمان ) قزوین (محور رشت - قزوین گردنه کوهین ) کهگیلویه و بویراحمد ( محورهای یاسوج -بابامیدان و یاسوج -شیراز ) بارش برف گزارش شده است.

 

در استانهای مازندران - چهارمحال و بختیاری - فارس - اصفهان - کهگیلویه و بویراحمد - تهران - یزد - قم - لرستان - گیلان و البرز نیز بارش باران اعلام شده است.

 

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار است.

 

محور آستارا -اردبیل مسدود شد

محور آستارا به اردبیل در استان گیلان از ساعت 8 و 15 دقیقه صبح امروز مسدود شد. علت مسدود شدن این محور بارش برف و کولاک شدید اعلام شده است.

جاده هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است

محور هراز در استان مازندران تا اطلاع بعدی مسدود است. محور هراز به علت بارش برف ،‌کولاک و نبود دید کافی از ساعت 8 صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

تردد در جاده چالوس بدون زنجیر چرخ ممنوع است

پلیس راه استان البرز طی صدور اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه جاده کرج - چالوس به علت بارش برف و باران لغزنده می‌باشد از رانندگان خواست تا از تردد در مسیر مذکور بدون زنجیر چرخ خودداری کنند.

بر اساس آخرین رصد کارشناسان پلیس راه از وضعیت جاده‌های مواصلاتی استان البرز، ترافیک در آزاد راه کرج - قزوین و تهران -کرج به جز محدوده پل کلاک که نیمه سنگین است، عادی و روان گزارش شده است.

در محور کرج - چالوس از تونل امیر کبیر تا تونل شماره ۵ در گچسر، ترافیک نیمه سنگین و در عین حال روان است.

پلیس راه استان البرز از مسافران خواست به علت بارش برف و کولاک در منطقه کندوان در استان البرز و بارش باران در ابتدای جاده چالوس و لغزنده بودن مسیر حتما از زنجیر چرخ استفاده کرده و و سایل ایمنی و تجهیزات اولیه به همراه داشته باشند.

بازگشایی محور کرج چالوس

محور کرج - چالوس بازگشایی شد. این محور از ساعت 21 شب گذشته بدلیل ریزش کوه در منطقه سیاه بیشه بسته شده بود که با تلاش ماموران راهسازی و پلیس راه کشور پاکسازی و ایمن سازی شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-03-31 11:41

افزودن دیدگاه جدید