کد مطلب: 

13511

فرار خانم مشهور خواننده با دوست پسرش +عکس

فرار خانم مشهور خواننده با دوست پسرش +عکس

روزنامه حریت ترکیه با انتشار یک گزارش نوشت: نحوه مواجهه دولت اردوغان پس از وقایع  ۹ ماه پیش اعتراضات علیه تخرب پارک گزی ، باعث مهاجرت یکی از معروف ترین خوانندگان پاپ زن ترکیه به آمریکا شد.

 

این روزنامه ترکیه ای در مطلبی که روز پنج شنبه منتشر کرد، نوشت: پس از وقایع پارک گزی و اعتراضات پس از آن ، قرار بود فستیوالی موسیقی برگزار شود که برخی از خوانندگان معروف به آن دعوت شدند. از “سرتاپ ارنر” خواننده مشهور پاپ نیز دعوت به عمل آمد اما سرتاپ این دعوت را بنا به دلیل اینکه دولت اردوغان پس از اعتراضات به تخریب پارک گزی در میدان تقسیم استانبول، می خواهد از این کنسرت ها در جهت مقاصد سیاسی خود سوء استفاده کند، نپذیرفت.

 

در مقابل یکی از مقامات ارشد دولت اردوغان پس از شنیدن پاسخ منفی “سرتاپ” برای او پیامی فرستاد با این مضمون که : اگر شما از وقایع پارک گزی ناراحت هستید ما هم از زندگی بدون ازدواج شما با ”دوست پسرتان” ناراحتیم اما اعتراضی نمی کنیم.

 

حریت نوشت: پس از این پیام، سرتاپ و شریک غیر رسمی زندگی اش ”دمیر دمیرکان” تصمیم به خروج از ترکیه گرفتند. سرتاپ از ترکیه مهاجرت کرد و به آمریکا رفت و هم اکنون بیش از ۳ ماه است که در شیکاگو اقامت دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-03-16 18:21

افزودن دیدگاه جدید