کد مطلب: 

12276

افشای رابطه مدل معروف آمریکایی با میلیاردر ایرانی +تصاویر

پرداد به نقل از میرر نوشت: شنیده ها حاکی از آن است که "تیارا بنکز" مدل معروف سیاه پوست هالیوودی رابطه عاشقانه ای با یک ایرانی میلیاردر ایرانی به نام "شروین پیشه ور" برقرار کرده است.

 

به گزارش سیتنا، مرد جدید زندگی "تیارا بنکز " مشاور ارشد استراتژیک یک موسسه فنی معتبر فناوری در امریکاست و صاحب ثروتی میلیاردی است و یک مخترع نامدار در امریکا محسوب می‎شود.

 

این دو در حالی که در سواحل لوس آنجلس گشت زنی می‎کردند و اوقات خوشی را کنار هم می‎گذراندند دیده شدند. گفته می‎شود که این زوج حتی تعطیلات کریسمس را در کنار هم سپری کرده اند.

 

 

یک منبع نزدیک به این مدل معروف می‎گوید : "تیارا بنکز" و شروین چند ماهی می‎شود که رابطه ای عاشقانه دارند و این رابطه وارد مراحل جدی شده است. اگرچه رابطه این دو در ابتدا با ملاقات های کاری آغاز شد اما اینک یک رابطه کاملا رومانتیک است.

 

گفته می‎شود "شروین پیشه ور" و همسر سابقش حدود 700 هزار دلار به اوباما کمک کرده اند تا در انتخابات سال گذشته امریکا برنده شود.

 

تیارا بنکز نیز شایعات زیادی پیرامون خود دارد که مهمترین آن رابطه گسترده اش با مردان گوناگون است. چندی پیش گفته میشد او با " ویل اسمیت" معروف رابطه دارد.

 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-16 19:51

افزودن دیدگاه جدید