کدخبر :11983 پرینت
15 دی 1392 - 15:38

مردمی که از حرص لباس مفت در برابر دیگران عریان شدند! (تصاویر غیرقابل انتشار)

متن خبر

در پی اعلام یک فروشگاه زنجیره ای اسپانیایی فعال در اینالیا با نام دزیگوال مبنی بر فروش رایگان لباس به یک صد نفر از مشتریانی که حاضر باشند در روز اول ژانویه در مقابل شعبه این فروشگاه در شهر رم عریان شده و صرفا با لباس زیر حداقلی صف بکشند، جمعی بزرگ از زنان و مردان حریص به کسب مجانی در برابر این فروشگاه صف کشیدند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از شفقنا، دیلی میل نوشت: این جمعیت بزرگ زن و مرد در برابر چشمان عموم لباس های خود را در آوردند و صرفا با لباس زیر حداقلی در سرمای زمستان رم قبل از ساعت هشت صبح صف کشیدند و به محض باز شدن مغازه به داخل مغازه هجوم بردند تا از دریافت مجانی لباس محروم نشوند!

 

این فروشگاه زنجیره ای قبلا همین اقدام را در نیویورک، بارسلونا، مادرید و لندن به انجام رسانده است و تصاویر این مردمان لخت حریص را به دنیا مخابره کرده است!

 

جالب است که رسانه های غربی عموما هجوم به خودروهای توزیع مواد غذایی  در میان گرسنگان و جنگ زدگان  مضطر کشورهای شرقی و آفریقایی را به شکلی ترحم برانگیز و نمادی از بدبختی این ملت ها منعکس می کنند. حال باید دید لخت شدن این مردمان متمول و به ظاهر متمدن اما حریص د ر غرب برای دریافت لباس مجانی را چگونه و با چه منطقی تحلیل می کنند.

 

سیتنا طبیعتا از انتشار تصاویر بهت انگیز این رویداد که به شکل وسیع در رسانه های غرب منعکس شده معذور است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.