کدخبر :11965 پرینت
14 دی 1392 - 18:30

سلول انفرادی بابک زنجانی چه شرایطی دارد؟

متن خبر

«زندان آقای میلیاردر چه شکلی است؟» این پرسشی است که از شامگاه 9 دی امسال و انتشار خبر بازداشت «بابک زنجانی» ذهن خیلی ها را قلقلک می دهد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از مهر، ابتدا خبر آمد که بابک زنجانی پس از بازداشت، به بند 241 زندان اوین منتقل شده است. خبری که البته منبع آن «برخی اظهارات و شنیده ها» بود و تایید یا تکذیب نشد.
 
اما «علی غزالی» از گردانندگان یکی از سایت های اینترنتی که بنا به اظهارات خودش، مدتی را در همین بند 241 زندان اوین سپری کرده است، با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خودش در یک شبکه اجتماعی، با اشاره به انتقال بابک زنجانی به زندان اوین، به توصیف شرایط بند 241 زندان اوین پرداخت.
 
او در بخش هایی از یادداشتش، این بند را این طور توصیف کرده است:« در گوشه سلول دستشویی و دوشی بصورت اپن قرار دارد و سه پتو ، یکی برای زیر سر ، یکی برای زیر انداز و دیگری برای رو انداز وجود دارد... در زمان ورود به سلول به هر فرد یک کاسه و یک قاشق و یک لیوان پلاستیکی میدهند و مامور غذا در وعده های سه گانه در آهنی را چند بار میزند و بعد در را باز میکند و در ظرفت کمی سوپ میریزد و که وقتی از او پرسیدم این چه سوپیست به شوخی گفت سوپ میگو و حقیقتاً هم چیز عجیبی بود که در هیچ کجا نمونه اش را ندیده بودم(چیزی ما بین حلیم و آش!!) و تکه ای نان و کمی چای در لیوان و بعد صدای در آهنی...راستی! هر کس جیره بهداشتی دارد که شامل لباس زیر و زیرپوش می شود...»
 
از سوی دیگر، خبرگزاری فارس امروز با انتشار خبری، از شرایط زندان محل نگهداری بابک زنجانی نوشت و به نقل از «یکی از مسئولان دستگاه قضایی» شرایط محل نگهداری میلیاردر زندانی را این طور توصیف کرد:«بابک زنجانی با توجه به قراره صادر شده تحویل زندان اوین شده است و در انفرادی به سر می‌برد.همه اطاق‌های نگهداری متهمان 12 متری است و یک چشمه توالت در آن قرار دارد تا برای فرد بازداشت شده مشکلی به وجود نیاید.»
 
این مقام مسئول با رد اختصاص هرگونه امکانات ویژه به بابک زنجانی هم گفته: «با این فرد هم همچون سایر زندانیان و بازداشت شدگان رفتار می‌شود.»
 
در هرحال باید منتظر ماند و دید سرنوشت آقای میلیاردر مشهور که گفته می شود به دلیل اتهام های اقتصادی بازداشت و زندانی شده است به کجا خواهد کشید.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

دیدگاه‌ها

بابا آزادش کنین این بنده خدا رو . عجبا .
آقا جان این چه واحد شمارشی است که برای توالت انتخاب شده ؟
چشمه : جایی که مردمان از آن آب آشامیدنی برداشت می کنند و هم در آن ادرار می کنند ؟؟؟!!!!
احتمالا ترسیدن یه رقیب گردن کلفت پیدا کنن که فردا بخوان سفره را باهاش قسمت کنن
بزودی این فرد با پول ازاد خواهد شد و فرار میکند این مسائل ریشه تر از این حرفاس مردم باهوشن کدام زندان!

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.