کد مطلب: 

11913

تجاوز به 36 زن و دختر توسط مخوف ترین باند+ تصویر

تجاوز به 36 زن و دختر توسط مخوف ترین باند+ تصویر

اعضای باند مخوف برمودا با ربودن ۳۶ زن و دختر آنان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده‌اند و در پایان در دام پلیس گرفتار شدند.

این باند زورگیر که قربانیان خود را از بین زنان انتخاب می‌کرد با تاکسی‌های سرقت شده و سواری‌های کرایه‌ای شکار می‌کرد.

در این فریبکاری آن‌ها یکی از همدستان زن خود را در صندلی جلو نشانده یا در حالی که از آرم تاکسی تلفنی استفاده می‌کرد زنان را سوار می‌نمود. کمی جلو‌تر با سوار شدن یک همدست دیگر، مسافر از همه جا بی‌خبر را به حاشیه شهر برده و با آزار و اذیت یا با ضرب و جرح اموال باارزش وی را سرقت می‌نمودند.

اعضای این باند که اهل خراسان، گلستان و تهران هستند مسافران را همزمان با تاریکی هوا در مناطق نزدیک به خروجی شهر سوار نموده و باتوجه به دودی بودن شیشه خودرو مسافران را به خارج شهر می‌بردند.

این گروه پس از مدت‌ها خلافکاری، شبی در مشهد یک مادر و فرزند را سوار می‌کنند و آن‌ها را آزار و اذیت می‌نمایند اما همین زمان توسط گشت پلیس شناسایی و از خراسان رضوی فرار می‌نمایند.

ازسویی گروهی از ماموران پلیس آگاهی استان گلستان که برای دستگیری آن‌ها‌‌ همان شب به مشهد عازم بودند خودرو دزدان را تعقیب و سپس در سراهی تنگه راه پارک ملی گلستان، پلیس جاده را بر روی خودرو آن‌ها بسته و درحالیکه مقاومت نموده و قصد فرار داشتند دستگیر می‌شوند.

با اینکه در ابتدا سه مرد و یک زن دستگیر شدند اما با دستور مستقیم دادستان گلستان برای انتشار عکس مجرمان ده‌ها نفر از قربانیان به پلیس آگاهی گلستان مراجعه نمودند و بعد از آن بقیه اعضای گروه نیز دستگیر شدند.

سرهنگ محمدرضا اکبری رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در خصوص آخرین نتایج به دست آمده در پرونده باند برمودا توضیح داد: در عملیات قبلی ۳ مرد و یک زن دستگیر شدند و بسیاری از شکات نیز نیامده بودند اما در حال حاضر تعداد شکات به ۳۶ نفر رسیده که ۹۵درصد آن‌ها زنان بوده و خیلی از آن‌ها آزار و اذیت شده‌اند.

اکبری اضافه کرد: اعضای باند برای اینکه شناسایی نشوند با استفاده از یک دستگاه پرچ پلاک ماشین را تعویض می‌کردند. همچنین در بررسی‌های بعدی مشخص شد این گروه در استان‌های دیگر نیز دست به سرقت به عنف خودرو‌ها می‌زدند و در این رابطه ۱۰ فقره خودرو سرقتی نیز کشف شده است.

این افراد با ضرب و جرح شدید رانندگان را با تهدید چاقو دست و پای آن‌ها را بسته و خودرو را سرقت می‌کردند. این گروه همچنین به یک مورد آدم ربایی نیز دست زده که به گفته سرهنگ اکبری، فردی ۲۸ ساله را می‌دزدند.

در این آدمربایی دزدان با ترتیب دادن یک تصادف رانندگی ساختگی راننده خودرو بنزی که پدر ثروتمندی داشته متوقف و با شوکر وی را بیهوش و او را با خود می‌برند که این پرونده همپنان تحت رسیدگی قرار دارد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: در مجموع ۶ نفر شامل دو زن و ۴ مرد و ۳ مالخر به جرم ضرب و جرح، آدمربایی، آزار و اذیت، سرقت به عنف، سرقت خودرو دستگیر شدند. که دو زن مالخر طلاهای سرقتی را در طلافروشی‌های خاص در مشهد به فروش می‌رسانند.

از این باند در وحله اول ۲۰ میلیون تومان پول نقد کشف شده که ۸ میلیون تومان آن به حساب دادگستری ریخته شد و برخی از طلاهای کشف شده نیز توسط مالباختگان شناسایی گردیده است.

منبع : بنا

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-01 17:47

افزودن دیدگاه جدید