کد مطلب: 

11129

سرقت دختر خوش تیپ تهرانی از فروشگاه‎های پوشاک +عکس

سرقت دختر خوش تیپ تهرانی از فروشگاه‎های پوشاک +عکس

دختر خوشتیپی که در حین پرو ، مانتو و شلوار سرقت می‌کرد، با هوشیاری صاحب مغازه به دام افتاد.

 

به گزارش سرویس گوناگون سیتنا، چند روز گذشته مردی به 110 تماس گرفت و بیان داشت که دختر سارقی را که از مغازه‌اش سرقت کرده، گرفته است.

 

به دنبال این موضوع یک واحد گشت کلانتری یوسف‌آباد به آدرس خیابان اسدآبادی اعزام شدند و پس از حضور در محل دو نفر به نام‌های محسن و مجید به پیش ماموران آمده و گفتند که دختر خوشتیپی که الان در مغازه به دام افتاده به داخل مغازه پوشاک فروشی ما آمد و با چرب زمانی قصد گمراه کردن ما را داشت و بعد از پرو چندین مانتو و شلوار هیچ یک از اجناس را نپسندید و قصد خروج از مغازه را داشت که ناگهان ما متوجه کم شدن یک مانتو و شلوار شدیم و از خروج این دختر از مغازه ممانعت کردیم و با 110 تماس گرفتیم.

پس از گفته‌های شاکیان، مامور زن در بررسی اولیه از این سارق حرفه‌ای متوجه شد که دختر جوان یکی از مانتو و شلوار‌‌های پرو کرده را پس نداده و زیر لباس اصلی خود پوشیده است. لذا متهم جهت بررسی بیشتر موضوع و کشف سایر جرائمش به کلانتری منتقل شد.

 

رئیس کلانتری یوسف آباد سرهنگ فرامز مهری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهم پس از اعتراف در چندین مورد سرقت مانتو و شلوار به همین روش به مقام قضایی ارجاء شد.

منبع: نامه

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-01 14:38

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
واقعا شرم بر شما باد شمایی که مثلا رسانه هستین و جرات ندارین اون دزدهای واقعی رو معرفی کنین به جاش یه دختر بدبخت آفتابه دزد رو اینجوری رسانه ای میکنید ننگ بر شما برید اون دزدهایی واقعی که ثروت مملکت رو به تاراج میبرن معرفی کنید اگه مرد هستین
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید