کد مطلب: 

11045

وزارت ارشاد برای دفن دو خواننده غیرمجاز ساکن آمریکا 100 میلیون هزینه کرد

یکی از نمایندگان مجلس در صحن علنی، به وزیر ارشاد درباره دفن و خاکسپاری دو خواننده غیرمجاز ساکن در آمریکا با هزینه ۱۰۰ میلیون تومانی وزارت ارشاد، تذکر داد.

 

ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد، متن بخشی از تذکرات بدین شرح است:

قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر صنعت در خصوص تسریح در حل مشکل جدی معدنکاران خوی.

مقیمی نماینده دهدشت به وزیر دادگستری در خصوص ادامه ساخت ندامتگاه شهرستان دهدشت.

مقتدایی و سالک نمایندگان اصفهان به وزیر نفت در مورد دستور فوری در مورد تامین گاز نیروگاه اصفهان که با مصرف مازوت آلودگی هوا را موجب شده و مرگ و میر ناشی از آن مشهود است.

لاهوتی نماینده مردم لنگرود به رئیس جمهور در خصوص مصاحبه رئیس سازمان استاندارد علیه برنج داخلی.

ایرانپور نماینده مردم مبارکه به وزیر صنعت در باره لزوم خودداری از افراد مسئله‌دار در پست‌های مدیریت صنایع و به وزیر اقتصاد در خصوص لزوم پرهیز از انتصاب افراد نامناسب جهت عضویت در شرکت فولاد مبارکه.

نوباوه نماینده مردم تهران به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عدم رعایت عدالت و پرداخت یارانه مطبوعات که موجب از بین رفتن اکثر جراید کشور خواهد شد.

مددی نماینده مردم میانه به رئیس جمهور در خصوص عدم پاسخگویی نامه‌های ارجاعی به بنیاد شهید به خصوص نامه خانواده شهدا.

طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران به رئیس جمهور به چه علت همکاران شهید احمدی روشن از همکاری با سازمان انرژی اتمی کنار گذاشته شدند و به وزیر ارشاد در این خصوص که چرا دفن و خاکسپاری دو خواننده غیرمجاز ساکن در آمریکا با هزینه 100 میلیون تومانی وزارت ارشاد انجام شده است.

فتاحی نماینده شهربابک به رئیس جمهور در خصوص رعایت شعار انتخاباتی مانند رعایت عدالت و شایسته‌سالاری و جلوگیری از نصب حامیان فتنه‌ در مسئولیت‌های نظام جمهوری اسلامی.

طاهری نماینده مردم گرگان به وزیر امور خارجه در خصوص ضرورت دفاع از شیعیانی که در کشور مالزی مورد ظلم قرار گرفتند.

منبع: تسنیم

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-28 19:52

افزودن دیدگاه جدید